roland-sands-4-1536x1024

INDIAN MOTORCYCLE & ROLAND SANDS DESIGN SPOLEČNĚ PŘEDSTAVUJÍ KOLEKCI PŘÍSLUŠENSTVÍ K MODELU FTR 1200

9. 7. 2020 • Novinky, Zajímavosti

Indian Motorcycle, první americká motocyklová značka, představuje řadu závodních doplňků pro modely FTR 1200 vyvinutou ve spolupráci se studiem Roland Sands Design®. Značka RSD je na světové scéně velmi populárním stavitelem custom motocyklů a výrobcem lifestylových doplňků a příslušenství. Nová kolekce FTR x Roland Sands Design umožní majitelům motocyklů Indian FTR 1200 vylepšit styl a funkčnost jejich strojů závodními doplňky RSD.

Kolekce RSD pro FTR 1200 je posledním výsledkem spolupráce dvou značek, která trvá již více než pět let a jejím nejvýraznějším momentem je seriál amatérských závodů RSD Super Hooligan, pořádaný společností Indian Motorcycle. A právě zkušenosti firmy RSD, získané během příprav motocyklů FTR 1200 na závody seriálu Super Hooligan, se staly inspirací pro tuto kolekci, která závodní design a styl přináší do ulic měst.

„Kořeny modelu FTR 1200 najdeme na flat-trackových závodních oválech, a firma RSD uzavřela kruh, když upravila tento model zpátky na závodní speciál pro loňskou sezonu seriálu Super Hooligan. Tato kolekce příslušenství je dalším přirozeným krokem, “ řekl k tomu Ross Clifford, viceprezident divize doplňků a příslušenství společnosti Indian Motorcycle. „Spolupráce s firmou RSD dává smysl od samého počátku, protože nás spojuje touha hledat perfektní kombinaci funkčnosti a vzhledu, podpořená inovačním duchem.“

„Model FTR 1200 je už v sériové podobě krásný motocykl, a tak jsme nechtěli dělat nic radikálního. Místo toho jsme se zaměřili na detaily, které doplní a podtrhnou jeho vyladěný závodní vzhled,“ řekl Roland Sands. „Proto je FTR 1200 tak skvělým motocyklem pro další úpravy – nemusíte toho na něm měnit moc. Stačí pár malých šikovných zásahů a máte něco, co je skutečně jen vaše.“

Kolekce FTR x Roland Sands Design pro modely FTR 1200 obsahuje následující položky:

- Sada ráfků FTR 1200 RSD

Černě eloxované ráfky s logem RSD našly inspiraci u trojnásobného vítěze amerického flat-trackového šampionátu, modelu FTR750.

– Rolny na zadní kyvnou vidlici RSD

Černě eloxované hliníkové rolny umožňují snadno zaparkovat FTR 1200 ve svislé poloze na servisním stojanu.

– Brzdová a spojková páčka RSD

Černě eloxované páčky z kovaného hliníku s laserově vypáleným logem se montují přímo místo standardní brzdové a spojkové páčky

. Stupačky RSD

Větší plochu, lepší grip a intenzivnější pocit spojení s motocyklem nabídnou jezdci černě eloxované stupačky z hliníku. Šrouby z nerezové oceli drží podrážku bezpečně na svém místě.

- Slidery na rám RSD

Nebezpečí pádu číhá na trati i mimo ni, rámové slidery RSD proto chrání závodní FTR 1200 a minimalizují poškození v případě nehody.

- Chrániče rukojetí RSD

Ochranu motocyklu i jezdce dále zvyšují kryty rukojetí z kovaného hliníku, přizpůsobené k montáži místo závaží řídítek.

- Kryt motoru, kryt nádobek brzdové kapaliny a rukojeti řídítek RSD

Detaily tvoří celek, jak dokazují tyto doplňky. Hliníkový kryt motoru, víčka nádobek brzdové kapaliny a gumové rukojeti řídítek s decentními logy Indian Motorcycle a RSD dodají motocyklu ten správný šmrnc.

Kromě kolekce doplňků FTR x Roland Sands Design společnost Indian Motorcycle představuje také řadu nového stylového příslušenství k modelu FTR 1200.

V nabídce nyní jsou:

Nová hliníková zrcátka Rizoma Radial RS
- Nový karbonový výfuk Akrapovič s horním nebo spodním uchycením
- Nová karbonová maska
- Nové kryty airboxu

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz