Lamborghini Gallardo White Edition od Anderson Germany

16. 12. 2010 • Novinky, Tuning

Německý úpravce vozů, Anderson Germany, dnes představil svůj nový počin. Lamborghini Gallardo White Edition. To, že je bílá barva v módě dokazuje i náš předchozí článek o Lamborghini Murciélago LP 640 od JB Car Design.

Vůz je vyveden v matné bílé barvě, je vybaven aerodynamickou karoserií s novým předním nárazníkem se zvětšenými otvory sání vzduchu, novými bočními prahy, zadním difuzorem a sportovním pevným zadním křídlem, které se stará o přítlak ve vyšších rychlostech. Dále Anderson přidává sportovní odpružení, tónovaná skla a nádherná 20“ kola ve dvoubarevném provedení.

Gallardo se může v interiéru pochlubit čalouněním z Alcantary, bílým obložením z uhlíkových vláken a dvoubarevnými sportovními sedačkami. A teď to nejdůležitější. 5,2 litrový V10 je vybaven upravenou řídící jednotkou ECU, high-flow vzduchovým filtrem a sportovním výfukovým systémem, který váží necelých 22 kilogramů. Díky těmto úpravám motor produkuje 441kW (rovných 600 koní) a 600Nm točivého momentu. To je zvýšení výkonu o 29kW a celých 60Nm. Maximální rychlost vozu bude kolem 325km/h.

Vůz je již možno objednávat za zatím nespecifikovanou cenu. Bude se však pohybovat kolem 200 tisíc Euro.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz