Lamborghini-Urus-1

Lamborghini Urus vyjede pravděpodobně až v roce 2017

30. 11. 2012 • Novinky

Dlouho očekávané SUV od Lamborghini na cesty ještě pár let nevyjede. Letos na Beijing Motor Show to vypadalo velmi nadějně, teď se ale objevily zprávy, že čekání se protáhne minimálně o pět let.

CEO společnosti Lamborghini Stephan Winkelmann řekl, že Urus momentálně není prioritou a čekat ho máme nejdříve v roce 2017. To v tom případě, že ho vedení firmy neutne úplně. “Momentálně ho nepotřebujeme protože máme spoustu jiných modelů, které se skvěle prodávají a prodávat budou”, uvedl dále Winkelmann.

Pokud se přeci jenom výroby dočká, bude sdílet koncernovou techniku s Audi, respektive VW. Měl by stát na platformě MLB spolu s příštím Audi Q7. Urus je jedním z několika nápadů na rozšíření modelové řady. Dalším takovým vozem je velký sedan Estoque, který má konkurovat Porsche Panamera nebo Maserati Quattroporte.

Prozatím to ale vypadá na tradiční výrobní program “Lamba”, tedy pouze supersporty a o zbytek se postarají koncernoví bratři. Nezbývá nám nic jiného než doufat, že v Itálii (respektive Německu) dostanou rozum a Urus s Estoque dostanou zelenou. Ferrari totiž nespí…

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/