IMG_5050

Lexus IS F bude!

27. 1. 2014 • Novinky

A je to zase tady! Kdykoliv slyším něco o nových generacích brilantních automobilů od Lexusu, nenechá mě to chladným ani na povrchu Antarktidy. Jízda v nových Lexusech je čistě a jednoduše dokonalá a po představení skvělého Lexu RC F tu máme zprávy o chystaném modelu IS F.

Zatím se sice na 100% neví, jestli Lexus IS F vlastně vznikne, ale já bych za to bez přemýšlení klidně vložil svou nejmilejší část těla do ohně.

klasický Lexus IS je vyniajícím společníkem pro každou příležitost a jeho “eFková” verze posune tento sedan opět o pořádný kus dále!

Technika Lexusu IS F by měla být převzata z RC F, tudíž očekáváme použití pětilitrového osmiválce s výkonem přes 450 koní s točivým momentem 518 Nm. Zrychlení z 0 na 100 km/h proběhne kolem 4,5 sekundy a IS dostane samozřejmě agresivní bodykit, speciálním diferenciálem se třemi různými režimy a několik designových prvků z RC F.

Nuže, těšíme se a pokud se těšíte také, zatím si můžete přečíst TEST Lexusu IS 250 s paketem F Sport. IS F mu bude až nápadně podobné!

 

.

« »