211301591746600659

Mitsubishi Pajero Sport přistiženo bez maskování!

13. 7. 2015 • Novinky

Mitsubishi již před několika dny vypustilo do světa malou ochutnávku třetí generace známého offroadu. Jenže to se jednalo o tzv. teaser a Pajero v něm bylo zahaleno pěkně do tmy. Nyní se však můžeme na nové Pajero podívat jako na kompletně odhalené, nejspíše díky natáčení reklamního spotu…

Pajero tedy dostalo zcela moderní design s agresivní přední částí. Úzké světlomety s LED denním svícením a chromovaná maska chladiče se jasně inspirovala faceliftovaným Outlanderem. Auto působí velmi robustně, moderně a naštvaně. Tedy dokud nepřejdete dozadu. Zde to bude chtít opravdu hodně zvykání. Zadní světlomety vypadají jako… tedy vlastně ani nevím co. Normálně ze sebe chrlím přirovnání jako český politik slibů, ale na tohle mě opravdu nic nenapadá.

Pajero by mělo používat stejný základ jako L200, od čehož by se měla odvíjet také motorová paleta. Očekávat tedy budeme turbodiesely 2,4 a 2,5 litru a také 2,4 litru velký atmosférický čtyřválec, spalující benzín. Výkon by se měl pohybovat od 130 do 181 koní. To však bude záviset na trhu, kde se bude Pajero nabízet. V Evropě je L200 dostupná se dvěmi 2,4 litrovými turbodiesely o výkonu 154 a 181 koní. Od Pajera Sport se tedy bude očekávat totéž.

Pajero Sport se bude nabízet také se zcela novou šestistupňovou manuální převodovkou či pětistupňovým automatem.

Více informací se dozvíme již při oficiální premiéře 1. srpna, kdy se Pajero Sport představí na veletrhu Bangkok International Grand Motor Sale.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/