Partnerství Kylie Minogue a Lexus

27. 1. 2011 • Ostatní

Elegantní, moderní a šik: přesně tak byste mohli popsat Kylie i nový model Lexus CT 200h. Značku Lexus velice těší, že může oznámit uzavření nové partnerské dohody se světovou superstar v rámci představení nového prémiového hatchbacku s plně hybridním pohonem v samotném srdci nového tržního segmentu.

V rámci nové partnerské dohody bude Kylie Minogue – jedna z opravdových světových ikon ve svém oboru – podporovat představení nového modelu Lexus CT 200h v nejrůznějších médiích ve formě marketingové kampaně a propagace nazvané „Quiet Revolution“ (Tichá revoluce). Kromě toho, že se objeví v televizních spotech a inzerátech v tisku, Kylie rovněž převezme svůj Lexus CT 200h vybavený na přání zpěvačky.

Značka Lexus bude současně hlavním sponzorem britského turné Kylie Minogue s názvem Aphrodite – Les Folies 2011. Dle očekávání se toto turné stane jedním z vizuálně nejzajímavějších a technicky nejnáročnějších show v historii Velké Británie.

Kylie, která se těší ohromnému úspěchu jako herečka, zpěvačka, tanečnice, modelka i návrhářka, uvedla: „Jsem nesmírně potěšena, že budu se značkou Lexus spolupracovat při uvádění nového plně hybridního modelu CT 200h. Měla jsem štěstí a mohla si tento vůz prohlédnout v předpremiéře a zjistit, že je stylový, elegantní, a rozhodně přinese Tichou revoluci.“

Zájemci o Lexus CT 200h si jej mohou již nyní objednat i v České republice a první vozy dorazí k prodejcům v březnu 2011. Cena vozu s již tradičně bohatou standardní výbavou, která zahrnuje např. 8 airbagů včetně kolenních pro řidiče a spolujezdce na předních sedadlech, dvouzónovou automaticky řízenou klimatizaci, prémiový audiosystém s 6 reproduktory nebo BT, AUX a USB konektivitu startuje na částce 699 000 Kč. Lexus CT 200h s plně hybridní technologií Lexus Hybrid Drive se tak stává dokonce dostupnější než přímá konkurence s konvenčními dieselovými motory. Navíc je vůz vybaven velmi komfortní a hladkou bezestupňovou automatickou převodovkou, a to zcela bez příplatku. Zavádí tak do segmentu prémiových kompaktů další důležitý prvek komfortní výbavy jako standard.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz