nextbase-412gw-dash-cam-lens

Profesionální kamera do auta se vyplatí

31. 1. 2020 • Novinky

Autokamery jsou od roku 2015 jednou z nejrychleji rostoucích oblastí prodeje, co se týká spotřební elektroniky a není těžké pochopit proč. Autokamera může poskytnout nesporné důkazy o tom, že jste se nedopustili zavinění v případě nehody, což umožňuje odpovědným řidičům chránit jejich slevu z pojištění a také ochránit je před neoprávněnými nároky na náhradu škody.

Britská společnost, která je jedním z lídrů na světovém trhu s autokamerama již téměř 20 let, přináší autokameru NEXTBASE 412GW, která je schopna zachytit snímky ve vysokém rozlišení QUAD 1440p HD, což je 4x více ve srovnání se standardním rozlišením. Záběr QUAD 1440p HD poskytuje ohromující kvalitu obrazu rychlostí 30 snímků za sekundu, případně až 60 snímků za sekundu při rozlišení FullHD 1080p. Čočka vyrobena ze šesti vrstev skla podporuje bezkonkurenční kvalitu obrazu autokamery, zatímco zorný úhel 140° zajišťuje, že autokamera zachytí celou cestu před sebou.

Součástí autokamery NEXTBASE 412GW je i vestavěná baterie s výdrží až do 30min (od plného nabití kamery), což Vám dává po odpojení kamery od zdroje energie dostatek času na nahrání video záznamu ať už z okolí nehody, nebo můžete zaznamenat vnější škody na Vašem vozidle.

Autokamera má také zabudované Wi-Fi, které umožňuje motoristům okamžitě nahrávat snímky pomocí aplikace NEXTBASE CAM VIEW do svého zařízení iOS nebo Android a následně je sdílet pro potřeby pojišťoven, policie nebo dokonce záznamy přímo sdílet na svých kanálech sociálních sítí (prosím dodržujte platné zákony dané země ohledně sdílení nahrávek pomocí sociálních sítí). Po použití Wi-Fi pro připojení k zařízení iOS nebo Android se z aplikace NEXTBASE CAM VIEW stává osobní mobilní databáze s video záznamy, ať už jsou uživatelé účastníky nehod, nebo jsou svědky nehody, či jen zachytí něco zajímavého na cestách.

Tyto špičkové funkce doplňují prvky vysoké kvality, které lze očekávat od řady NEXTBASE včetně magnetického držáku s technologií Click&Go pro snadnou instalaci a 3 palcový LED displej s jednoduchým ovládáním a menu v českém jazyce. Autokamera disponuje také GPS lokátorem, který zaznamenává přesnou polohu a rychlost vozidla.

Autokamera NEXTBASE 412GW specifikace:

– Široký úhel 140° s nahráváním ve vysokém rozlišení QUAD 1440p rychlostí 30 snímků za sekundu
– Možnost snímání s vysokou frekvencí snímání 60 snímků za sekundu při plném rozlišení 1080p HD
– Vestavěné Wi-Fi na sdílení snímků přímo s mobilním telefonem pomocí aplikace NEXTBASE Cam View
– Velmi jasný 3″ LED displej pro snadné přehrávání a výběr z nabídky
– Vylepšené noční vidění pro čisté záběry ve špatných světelných podmínkách
– Exkluzivní magnetický držák Click&Go pro snadnou instalaci do vozidla
– Okamžité důkazy na podporu pojistných událostí, které mají pomoci při dokazování incidentu
– Super tenká linie: rozměry 10,9x5x 1,8 cm (šxvxh) (37 mm včetně čočky)
– Šestiprvkové ostré objektivy vyrobeny ze šesti vrstev skla, které poskytují ohromující jasný obraz
– Přijímač GPS a G senzor na zaznamenávání údajů o poloze a vynucení pohybu
– Zabudovaná baterie s výdrží až 30 minut po odpojení od zdroje při plém nabití kamery
– Snadná instalace pomocí 4m 12V napájecího kabelu a Click&Go napájení v ceně
– Ochrana údajů “SOS” zabraňuje vymazání záznamu události
– Podporuje karty SDHC a SDXC Micro SD do 128 GB (doporučeno třída 10)

Motoristé stále více využívají kamerové záběry, aby dokázali, že se při nehodách nedopustili zavinění. Pojistitelé také v některých případech uznávají výhody, které přináší autokamera jako bezpečnostní prvek motoristů.

Autokamera NEXTBASE 412GW je k dispozici u vybraných prodejců nebo online na www.autokamery.net

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY