škoda monte carlo 4

Škoda-Auto rozšiřuje paletu modelů Monte Carlo

3. 8. 2014 • Novinky

Škodovka se kvůli popularitě rozhodla rozšířit portfolio modelů s názvem Monte Carlo i na další vozy. V nejbližší době si tak pořídíte vizuálně přitažlivější Citigo Monte Carlo, Yeti Monte Carlo a nakonec i letos na podzim Rapid Spaceback Monte Carlo.

Citigo v rámci tohoto paketu dostane boční polepy karoserie, litá patnáctipalcová kola, černé prvky na karoserii, zatmavená skla a sportovní podvozek snížený o 15 mm. Uvnitř najdeme kůží potažený tří-ramenný volant, sedačky s potahem Monte Carlo a černě čalouněný strop. Nakonec jsou zde speciální detaily na palubní desce a dvoubarevné koberečky.

U yetiho Monte Carlo už dostaneme i něco víc než pár pěkných serepetiček. Potěší například bixenonové světlomety, jinak tvarované nárazníky nebo speciální litá kola o průměru 17 palců. Uvnitř se posadíte do sportovních sedadel, pedály jsou nerezové a ani zde nechybí další designové vychytávky s logy Monte Carlo.

Yeti Monte Carlo bude založeno na výbavě Ambition a v nabídce bude mít tři naftové a tři benzínové motory.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/