tesla model s

Tesla chystá model S s delším rozvorem

16. 6. 2014 • Novinky

Tesla spolu s masivnějším rozšířením po světě začíná pracovat na dalších verzích svého modelu S. Pro asijský, a především čínský, trh je nadmíru důležité místo vzadu, respektive jeho co největší nadbytek. Tesla tyto požadavky zná a chystá tak pro svou vlajkovou loď prodloužení rozvoru. Spolu s tím bude možno i rozšířit kapacitu baterií díky vzniklému místu a udržet tak dojezd na původních hodnotách. Tato prodloužená verze by se na trh měla dostat ještě letos koncem roku, určitě však dřív než model X, plánovaný na rok 2015.

Tesla podle spekulací také pracuje na větších bateriích pro standardní model S a také na jeho výkonnější a rychlejší variantě. Hodně zákazníků též žádá pohon všech kol, jak se k tomuto požadavku výrobce postaví ale dosud není jasné, dříve věnoval hodně úsilí přesvědčování, že nic takové není potřeba. Jeho nasazení ale nelze v žádném případě vyloučit.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/