Volkswagen Transporter 60

Volkswagen Transporter Sportline 60 pro britský trh

11. 7. 2014 • Novinky

Volkswagen slaví šedesáté výročí uvedení Transporteru na britský trh a k této příležitosti se rozhodl přinést zákazníkům speciální edici. K dispozici je v krátkém i dlouhém rozvoru a můžete si zvolit osobní Kombi verzi nebo klasickou dodávku. Oproti jiným sériovým variantám se odlišuje ve speciálních litých kolech v pěti-paprskovém designu o průměru 18 palců. Dalšími odlišnostmi jsou speciální polepy, černě lakovaná boční zrcátka, boční ocelové trubkové nástavce a v sérii máte i přední a zadní parkovací senzory. A k tomu všemu dostanete elektrické stahování oken, klimatizaci, ABS, dálkové centrální zamykání a elektricky nastavitelné a vyhřívané zpětné zrcátka.

Uvnitř na vás čeká navigační systém Kenwood s Bluetooth připojením pro telefon a DAB rádiem, CD přehrávač a speciálně prošívané sedadla s logem speciální edice. Laky karoserie jsou k dispozici v následující konfiguraci: Reflex Silver nebo Deep Black či za více peněz Candy White se střechou v barvě Deep Black. Motor je v nabídce pouze jeden – naftový dvojitě přeplňovaný čtyřválec 2.0 BiTDI o výkonu 180 koní (132 kW) s kroutícím momentem 400 Nm. Ten může být spřažen s manuální šestistupňovou nebo automatickou sedmistupňovou převodovkou DSG.

Ceny v Británii začínají na 29 940 librách za krátkou variantu se šestistupňovým manuálem, za dlouho verzi s automatem dáte minimálně 34 170 liber. Ceny jsou bez daně a za základní výbavu.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/