VW Scirocco od CSR Automotive

31. 3. 2011 • Novinky, Tuning

Přestože se koncernovým vozům věnujeme s železnou pravidelností, tak nám jeden model již delší dobu unikal a nedal o sobě vědět. To ovšem již neplatí, neboť díky společnosti CSR Automotive se nám opět ukázal. A to v tom nejlepším světle. A koho se jedná? No přece o Volkswagen Scirocco.

CSR, jež je zabývá především venkovním stylingem představil nový bodykit právě pro tohoto krasavce. A v čem se vůz odlišuje oproti standardní verzi? Hlavně agresivním vzhledem, kterému dominuje nový přední nárazník s velkým nasávacím otvorem a LED diodami pro denní svícení. Dále to jsou mračítka na předních světlometech, jež vozu dodávají tu správnou bojovnou náladu. V balíčku nalezneme také zvětšené boční prahy, zadní nárazník s integrovaným difuzorem, spoiler a také sportovní duální výfukový systém z nerezové oceli.

Že jde u tohoto modelu hlavně o vzhled dokládá i dvoubarevná karoserie a 20-ti palcová kola Schmidt Revolution s imitací karbonu obuté do pneumatik Toyo.

Kolik celý balíček stojí si CSR Automobite bohužel zatím nechal pro sebe. My jen můžeme dodat, že samotné kola lze objednat za nemalých 3.400 euro.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz