32704-ilustracnifoto

Kupujete nové auto? Pomůžeme vám s výběrem

19. 4. 2018 • Novinky

Investice do nového auta si žádá mnoho rozhodnutí. Ta musí být podepřená fakty. Kde ale sehnat pravdivá fakta, když všechny autosalony chválí vozy, které prodávají? Jak zjistit opravdové rozdíly mezi populárními značkami a koupit vůz, který bude odpovídat vašim požadavkům? Našli jsme pro vás jedno velmi jednoduché řešení. Je to způsob, jak můžete mezi sebou vybrané vozy porovnat během pár minut.

Autohled vám poskytne srovnání všech nových vozů

Nákup nového vozu vám usnadní portál Autohled.cz. Díky vlastní databázi všech dostupných vozů v České republice vám umožní na pár kliknutí vyhledat a porovnat vámi vybraný vůz s konkurenčními vozy v dané kategorii. Přitom výběr a porovnání lze provést z modelového i cenového pohledu. Vozy můžete porovnávat i vyhledávat. Pokud nemáte téměř žádnou představu, ale máte záchytné body, které váš vysněný vůz musí splňovat, Autohled vám bude opět nápomocen. Stačí do vyhledavače zadat například typ karoserie, paliva, počet míst nebo objem zavazadlového prostoru.

Jak Autohled funguje v praxi?

Řekněme třeba, že se vám zamlouvá Škoda Kodiaq. Autorizovaní dealeři Škody vám řeknou, že v lepším voze jste ještě neseděli. To ovšem není pádný argument ke koupi auta, že? Protože vás přeci zajímá, jak si Kodiaq stojí na trhu v porovnání s konkurencí. Autohled vám sdělí všechny potřebné a podrobné informace, které byste zjistili jen v případě, že vůz skutečně používáte. Jsou to například maličkosti týkající se blikání blinkrů, jež se bije s ikonou hlídání mrtvých úhlů. Nebo problém displejů a digitálních budíků. Během používání navigace si totiž musíte zvolit, zda budete sledovat trasu, anebo informace od jízdních asistentů. Informací, které byste měli před koupí auta získat, abyste se rozhodli správně, je nespočet a mnoho z nich získáte bohužel právě až během užívání vozu. Proto byste měli vždy navštívit Autohled a zjistit toho o vámi vybraném autě co nejvíc.

Porovnání aut rychle a přehledně

Když už znáte všechny klady a zápory Škody Kodiaq, není od věci ho porovnat s nějakým jiným, velmi oblíbeným a podobným typem vozu. Autohled vám ve srovnávači sám automaticky vyhledá příbuzné vozy, stačí jen kliknout a porovnání aut se před vámi objeví černé na bílém. My jsme si Kodiaq porovnali s Tiguanem. Asi to nikoho nepřekvapí, ale rozdíly jsou minimální.

Další informace, které se můžou hodit

Autohled vás nejen dopodrobna seznámí se silnými i slabými stránkami vozu, porovná je s jeho největšími konkurenty, ale navíc vám ještě prozradí, jaká je prodejnost vozu v ČR nebo nejnižší cena, co říkají o voze odborné recenze a jak vůz dopadl třeba v crashtestu. Autohled jsou zkrátka všechny důležité informace o autech na jednom místě, a proto byste jej měli začít používat.

.

« »

MENU