aston-martin-v12-vantage-s-5654

Aston Martin dává manuál do V12 Vantage S, BMW M5 a M6 se ho zbavují nadobro

6. 4. 2016 • Novinky

Jak již víme, tak ceny starších sporťáku s manuály stále rostou, protože je jich minimum a většina majitelů dřív volila automat. Ačkoliv ještě minulý rok BMW prodalo v USA více jak 15% M5 a M6 s manuálem, tak s příští generací o fofrklacek legendární GT eMka přijdou úplně. Důvodem je prý nulová poptávka za poslední měsíce.

Přesný opak dělá Aston Martin, která všem ukazuje zdvižený prostředníček a chce být poslední automobilkou vyrábějící manuální převodovky na světě. Nově ji totiž dostal i brutální V12 Vantage S a za pár let by se takové kousky mohli stát velmi cennými. Proč tedy neinvestovat do zbrusu nového, krásného a úžasně jezdícího auta, jenž nabídne skvělé řidičské potěšení? 5.9 litrový dvanáctiválec s výkonem 573 koní a točivým momentem 620 Nm, který vše posílá na zadní kola přes manuální převodovku přece musí být naprosto dokonalá věc!

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/