Audi R8 V10 Spyder v úpravě Mansory

23. 11. 2011 • Novinky, Tuning

Tuningový úpravce Mansory zveřejnil na svých internetových stránkách další své zdařilé dílko. Jeho nejnovějším počinem je upravené Audi R8 ve verzi Spyder s desetiválcovým motorem.

Originální vzhled je podpořen atraktivním bodykitem vyrobeným z uhlíkových vláken, jež v sobě zahrnuje především upravenou přední masku, přední spoiler, boční prahové nástavce a revidované zadní přítlačné křídlo. Opomenout bychom neměli ani na vnější zpětné zrcátka vyrobená taktéž z karbonu a černě lakovaná 20-ti palcová litá kola.

Luxusně sportovní interiér je na tomto konkrétním kousku očalouněn červenou kůži, které dělají společnost karbonové doplňky palubní desky, hliníkové pedály a nenápadné osvícení interiéru LED diodami. Stačí však mít ve své tobolce patřičný finanční obnos a společnost Mansory Vám vyrobí interiér dle jakéhokoliv přání.

To se ovšem už dostáváme na konec této aktualitky, kde si shrneme technické parametry pohonné jednotky. Ve voze se ukrývá vidlicový desetiválec o zdvihovém objemu 5,2 litru, který díky novému sportovnímu výfukovému systému a high-flow vzduchovému filtru dosahuje maximálního výkonu 406 kW (552 koní) a 550 Nm točivého momenty. Oproti sériové verzi tak jde o zhruba 5% nárůst výkonu a síly.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz