1952293835457102514

Cadillac odhalil facelift modelu SRX

3. 4. 2012 • Novinky

Ještě před debutem na New York Auto Show, odhalil Cadillac facelift crossoveru SRX, který půjde do prodeje v roce 2013. Jak je u faceliftů zvykem, ponese si SRX do příštího roku novou přední masku s LED svítilnami a pozměněná dvacetipalcová litá kola. Uvnitř vozu nalezneme nový volant a řadící páku, spolu s novou středovou konzolí, která bude disponovat informačním systémem CUE.

Mnoho změn se bude odehrávat kolem bezpečnosti vozu, crossover může být dovybaven asistenčními balíčky, které budou zahrnovat například automatické brždění, adaptivní tempomat, nebo novinku nazvanou Safety alert seat. Safety alert seat je označení pro sedačku řidiče, která pomocí vibrací sedáku upozorňuje na různé situace v dopravě. Umožnuje tak vyhnout se neplánovaným změnám jízdního pruhu a upozorňuje na vozidla před a za autem.

Nové SRX bude pohánět 3.6 litru V6, který disponuje výkonem 308 koní, ten je přenášen na šestistupňovou automatickou převodovku. Optimálně může být vůz dovybaven ještě pohonem všech kol.

   

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz