foto1

Cars & Care Business Lease: zánovní vozy ve špičkové kondici

3. 11. 2022 • Novinky

Plánujete koupi auta, ale nemáte finance na nové? Ani tak nemusíte slevovat ze svých požadavků na kvalitu a bezpečnost. Stačí vědět, kde hledat: u prověřených leasingových společností, které prodávají svá auta v bezvadném stavu.

Obraťte se například na společnost Business Lease, která v rámci svého projektu Cars & Care nabízí ty nejkvalitnější vozy přímo od prvního majitele. Tato služba, kterou možná znáte pod starým názvem Autapooperaku.cz, je zárukou skvělého poměru mezi cenou a stavem vozidla. S novým názvem přicházejí navíc i nové výhody pro kupce.

Proč vybrat ojetý vůz po leasingu?

Při koupi ojetého vozu z autobazaru musíte počítat s mnohými úskalími. Především si nemůžete být jisti skutečným technickým stavem vozidla, protože přetáčení tachometru a zatajování pojistných událostí je v některých bazarech běžnou praxí. Můžete si ale oddechnout, jelikož s Cars & Care od Business Lease vás nic takového nečeká. Právě na tomto prodejním místě garantují u všech vozů po operativním leasingu počet najetých kilometrů a doloží servisní historii i případné pojistné události. Jakožto první a jediný majitel všech vozů v nabídce má Cars & Care dokonalý přehled o jejich stavu a zaručí se za jejich kvalitu. Od konkurence se také odlišují svým lidským přístupem – ke každému zájemci přistupují individuálně a zakládají si na jednoduchosti a srozumitelnosti smlouvy.

foto2

Prodejce, který o vozy pečuje

Stav ojetého vozu vždy odpovídá péči předchozích majitelů a samozřejmě také celkovému stáří. U Cars & Care se můžete spolehnout na bezvadnou kvalitu aut, a to díky pravidelné péči o všechna vozidla po celou dobu operativního leasingu. Auta procházela pravidelným servisem v autorizované servisní síti, takže jejich stav je udržovaný a také detailně zmapovaný. Žádné skryté závady vám na rozdíl od aut z běžných autobazarů nehrozí. Každý zákazník navíc může nahlédnout do evidence oprav a pojistných událostí a sám se tak přesvědčit o stavu vozu. Co se stáří vozidel týče, Cars & Care od Business Lease má v nabídce vozy po leasingu staré 2–6 let, vůz vám tedy bude ještě dlouhé roky spolehlivě sloužit, ale zároveň je jeho cena příznivější než u nového auta.

foto3

Ulehčí vám i údržbu auta

Svým zákazníkům Cars & Care nově nabízí i možnost využít v případě potřeby více než 300 elitních servisů z partnerské sítě LKQ CZ, kam patří Auto Kelly Servis a Partner Elit. V těchto autoservisech se setkáte s individuálním přístupem a s tím nejmodernějším technickým zázemím. Navíc si vždy můžete vybrat z náhradních dílů různých cenových kategorií, které jsou okamžitě dostupné. Jako zákazník Cars & Care zde obdržíte slevu na provedené práce ve výši 15 % a na nové součástky ve výši 5 % s platností 2 roky od nákupu.

Koupě auta představuje pro rodiny i páry velké rozhodnutí. Vybírejte proto jen mezi prověřenými prodejci a investujte chytře. Auta od Cars & Care vám dají záruku kvality a bezpečí, ale zároveň tolik nezatíží váš rozpočet.

.

« »