364037593321502225

Citroën Aircross – Únik první fotografie!

7. 4. 2015 • Novinky

Citroënu nechtěně unikla na internet fotka nového modelu Aircross, který bude mít svůj oficiální debut už zítra. Obrázek není příliš kvalitní, ale Aircross na něm je dostatečně vidět natolik, že si můžeme konečně prohlédnout, jak bude tato novinka vypadat. Aircross se samozřejmě netají inspirací u modelu C4 Cactus a jeho vzhled je pojat v poněkud funky stylu.

Tento kompaktní crossover si z Cactuse nejvíce propůjčil design přední části a jeho LED denní svícení umístěné v linii znaku Citroën, která zároveň slouží jako maska chladiče. Na novém Aircrossu bude zajímavé téměř vše. Přední nárazník, boční prahy, kapota, uchycení zrcátek a dokonce i C sloupek, který vytváří opticky jeden velký kus společně se sloupkem B.

Citroën také naznačuje, že by nový Aircross měl být vybaven několika kamerami, které budou snímat dění okolo vozu. Více se již ale dozvíme zítra a za mě má opět Citroën palec nahoru. Funky aut není nikdy dost.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/