Cyklisté si často myslí, že mají pravdu. Jenže chodci na sdílené stezce možná chodí správně
Cyklista nikdy nesmí ohrozit chodce a naopak, chodci zase cyklisty. Jenomže na sdílených stezkách platí jedno pravidlo, které bohužel většina ignoruje. Sdílená stezka je totiž pozemní komunikací, není to chodník!
Stezka není chodník
Většina chodců ví, že jakmile jdou po silnici, musí chodit vždy v protisměru, tedy vlevo proti jedoucím autům. Důvod pro to je prostý, pro chodce je bezpečnější, když vidí, co proti němu jede. Pokud by šel vpravo, tedy ve směru jízdy aut, vůbec by vozidla nemusel vnímat a nemohl by na ně správně reagovat. Málokdo ale ví, že sdílená stezka určená pro chodce a cyklisty, kdy ani jedna ze skupin účastníků provozu není nijak oddělená, je také pozemní komunikací.
Chodci vlevo, cyklisté vpravo
Podle zákona jde o pozemní komunikaci čtvrté třídy a platí na ni totožná pravidla jako na běžné silnici! A to znamená, že cyklisté by měli jet vpravo a chodci jít zase vlevo. „Mnoho cyklistů a chodců neví, že stezka pro chodce a cyklisty je brána jako komunikace IV. třídy, tedy se na ní vztahují pravidla stejně jako na silnice jiné kategorie. To znamená, že chodci se při pohybu na takové stezce musí pohybovat po levé straně ve směru chůze, stejně tak bruslaři, kteří jsou dle zákona považováni za chodce!!! Vpravo se mohou chodci pohybovat pouze, pokud jdou v útvaru jako skupina,“ upozornila před časem krajská policejní tisková mluvčí Petra Potočná.
Neznalost pravidel vede ke konfliktům
Jenomže se často stává, že ve chvíli, kdy jde chodec po správné straně, dostane se mu osočování ze strany cyklistů, že jde špatně. Cyklisté by si tak měli uvědomit, že i na sdílené stezce se musí chovat stejně jako na silnici. „Odůvodnění tohoto pravidla lze dohledat v „Zásadách bezpečné jízdy“, kde je uvedeno, že každý účastník musí mít přehled o tom, co se před ním děje. Tedy, když půjde chodec po správné straně stezky (levé) uvidí cyklistu, který jede proti němu v opačném směru a mohou se navzájem bezpečně vyhnout,“ doplnila tisková mluvčí Petra Potočná.
Ministerstvo má jiný názor
Paradoxní ovšem je, že na celou věc má zcela jiný názor ministerstvo dopravy. „Ministerstvo dopravy je toho názoru, že pohyb chodců při pravé straně příslušné stezky je přirozeným, předvídatelným a uživatelsky komfortním řešením, které maximalizuje bezpečnost všech uživatelů stezky,“ napsal resort před nedávnem pro Český Rozhlas.
Pravidla se neřídí pohodlím
Jakkoliv má ministerstvo pravdu, není možné si pravidla provozu upravovat podle toho, co je komu uživatelsky příjemné. Představme si situaci, kdy by bylo uživatelsky příjemné jezdit po městě rychlostí minimálně 100 km/h. Nebo couvat po dálnici. Absurdní, co myslíte? Pravidla nemusí být příjemná, nemusí nám dávat ani logiku. Ale jednou jsou nastavena, a tak všem účastníkům provozu nezbývá než je dodržovat.
.« Věk i adresa pod lupou: Jak pojišťovny počítají cenu vašeho povinného ručení? Říká se, že senioři jsou postrachem silnic. Pravda je ale mnohem složitější »
