ford-transit-custom-sport

I nový Transit bude mít sportovní variantu

6. 12. 2012 • Novinky

Sportovní verze Transitů mají širokou tradici již od roku 1971. A dočká se i nejnovější varianta, paket s názvem Custom Sport přidá spoustu “sportovního” naturelu.

Uvozovky jsou zcela namístě. S dodávkou samozřejmě nelze konkurovat sportovním vozům ani v jízdních vlastnostech ani ve výkonu. Lze se jim ale celkem pěkně přiblížit. Tento paket si lze objednat pouze k nejvýkonnějšímu motoru, kterým je naftový čtyřválec Duratorq o zdvihovém objemu 2,2 litru a výkonu 114 kW. Kroutící moment vrcholí hodnotou 385 Nm.

A co vlastně získáte, pokud si Sport Custom dopřejete? Například osmnáctipalcová litá kola s nízkoprofilovými pneumatikami, kožené čalounění sedadel, dvojici pruhů na karoserii nebo lepší audiosystém. Na výběr bude také ze speciálních laků karoserie jako Stratosphere Blue, Moondust Silver nebo Panther Black.

Cenu známe prozatím něměckou, ta činí 34 950 Euro. Prodej bude zahájen počátkem příštího roku. Jestli bude dostupný i u nás a za jakou cenu prozatím není jasné.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/