tircentrum

Kde koupit nákladní auta s velmi omezeným finančním rozpočtem?

31. 3. 2021 • Novinky

Stavební firmy, stavebniny, autodopravci, betonárny, stěhovací firmy a mnoho dalších. Je spousta oborů, ve kterých se neobejdete bez nákladních aut. Na začátku podnikání či ve fázi, kdy na tom firma není zrovna finančně nejlépe, to může být docela problém. Nákladní auta totiž nejsou levnou záležitostí.

Nová nákladní auta mají stejný problém jako nové osobní automobily. Jejich cena dramaticky klesá již ve chvíli, kdy s nimi poprvé vyjedete. Pro většinu firem se tedy nákup nového vozu nevyplatí, je lepší poohlédnout se po bazarovém kusu. Ne však v ledajakém bazaru.

Jděte tam, kde jsou nákladní auta prioritou

V obyčejných autobazarech sem tam najdete nějakou dodávku. Po nákladních vozech, tahačích návěsů, autobusech nebo sklápěčích se však budete muset poohlédnout ve specializovaném bazaru. Doporučujeme TIR centrum – centrum nákladních vozů a jejich řidičů umístěné na EXITU 15 dálnice D1. Zde jsou schopní sehnat téměř jakékoliv nákladní či užitkové vozidlo za dobrou cenu. Firmy s napjatým rozpočtem navíc potěší flexibilní možnosti financování.

Financování vymyslí pro každé vozidlo

Přijďte a vyberte si, o zbytek se nemusíte starat. TIR centrum si troufá říct, že vždy dokáže najít způsob financování k danému vozidlu. TIR centrum má vlastní možnost financování – TIRCENTRUM financial services, a pokud ani to nebude možné, vždycky existuje ještě jiné řešení. Nabízí se třeba dlouhodobý pronájem. Až našetříte, nákladní auto si odkoupíte.

TIR centrum je také řešením, pokud potřebujete financovat vozidlo do zahraničí.

Nabídka je bohatá

Nákladní auta je možné prohlédnout si přímo na webu TIR centra. V nabídce jsou sklápěče, speciály, autobusy, levné vozy, malé dodávky, tahače návěsů, přívěsy, návěsy a mnoho dalšího. Samozřejmě je vždy nejlepší, když si vůz přijedete sami prohlédnout přímo do areálu firmy rozkládajícím se na ploše 55 000 m2. Více informací a nabídku uvidíte na TIRcenrum.cz.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/