lexus_ux_20_5a9508f454f87

LEXUS odhalil nový crossover UX. Jde po krku BMW X1

27. 2. 2018 • Novinky

Netrpělivě očekávaný kompaktní městský crossover Lexus UX odhalil svou podobu na první oficiální fotografii a videu. Vůz bude mít světovou premiérou 6. března na ženevském autosalonu 2018.

První obrazové materiály ukazují stylový design modelu UX, který kombinuje karoserii se zhuštěnými vnějšími tvary. Vzezření crossoveru podtrhují atletické blatníky, svalnaté podběhy a vysoká okenní čára. Uvnitř se ukrývá zbrusu nová podvozková platforma, která UX propůjčuje mimořádnou tuhost a nízké těžiště ve prospěch agilního jízdního chování na úrovni hatchbacku.

Kabina kombinuje kokpit s přísným zaměřením na řidiče, široký útulný prostor pro posádku a výtečný výhled z vozidla. UX se svým smělým designem, příkladným řemeslným zpracováním a nápaditými technologiemi bude představovat atraktivní volbu coby vstupní model této prémiové značky v rámci dynamického a prudce rostoucího segmentu trhu.

Tisková konference automobilky Lexus za účasti Pascala Rucha, nového ředitele společnosti Lexus Europe, a hlavní konstruktérky modelu UX, Chiky Kakoa, je naplánována na 6. března v 10 hodin ráno na stánku Lexus v hale č. 4 střediska Palexpo.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz