Maserati Quattroporte od MR Car Design

4. 6. 2011 • Novinky, Tuning

O některých vozech můžeme říci, že jsou mistrovskými díly. Jsou krásné, okázalé a vzbuzují v nás emoce. Může se však také stát, že během pár let aura veledíla zmizí a vůz bude pouze starší a starší. To však neplatí o Maserati Quattroporte, které je ve výrobě již dlouhých 8 let a přesto stále vypadá fantasticky.

O tom, že se jedná o skutečný mistrovský kousek italských návrhářů, dokládá i fakt, že si již mnoho tunerských firem na tomto voze vylámalo zuby. Ono totiž vůbec není jednoduché sáhnout na dokonalý design a myslet si, že se dá ještě nějak vylepšit.

To ví moc dobře i společnost MR Car Design, která dnes světu představila svojí verzi a jak můžeme na fotografiích vidět, tak celá úprava spočívá ve výměně výfukového systému za nový sportovní. Dále osazením sportovními pružinami H&R a nakonec 22“ litými koly. Zákazník si může na přání objednat skla se silnějším tónováním pro větší soukromí. A tím končí celý úprava. Díkybohu.

Vlastně nekončí. Inženýři si totiž pohráli s řídící jednotkou a nově dokázali ze 4,2litrového osmiválce vymáčknout maximální výkon 316kW (430 koní) a 480Nm točivého momentu.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz