Mercedes Benz S Pullman 1

Mercedes-Benz S Pullman bude vyráběn Brabusem

1. 7. 2014 • Novinky

Magazín Automobilwoche informuje o tom, že nejdelší a nejdražší varianta Mercedesu S nazvaná Pullman bude vyráběna firmou Brabus. Ta se specializuje na tuning vozů s trojcípou hvězdou ve znaku již mnoho let a zkušenosti jí tak nechybějí. V dubnu byl právě Pullman spatřen u Brabusu a v té době nebylo jasné, co to má znamenat. Teď jsme již však moudřejší a je nám jasné, kam to směřuje.

Mercedes S Pullman bude dlouhý 6,4 metru a uveze až 6 lidí v konfiguraci sedadel 2+2+2. Zadní čtveřice bude od řidiče oddělena přepážkou a sedět bude naproti sobě, tak jako v klasických limuzínách. Brabus bude také vyrábět pancéřovanou verzi vážící 5,3 tuny a s cenou minimálně 1 milion Eur. Na trh by se měla dostat v roce 2015 po představení luxusní edice Maybach. Ta bude veřejnosti ukázána v listopadu na autosalonu v Los Angeles a bude mít rozvor prodloužený o 200 mm oproti verzi S LWB. Pod kapotou u ní najdeme motorizace s označením S600 a S65 AMG.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/