005

Mobilní myčka se postará o vaše stroje

31. 3. 2022 • Novinky, Zajímavosti

Zřejmě není nutné vysvětlovat, že čisté stroje jsou spolehlivější a vydrží déle funkční. Otázkou je, jak je čistit. Rozhodně byste na to neměli být sami, čas od času byste své technice měli dopřát profesionální péči. Jde o investici, která se určitě vyplatí.

Přemýšlíte, jak správně umýt paletový vozík? Tyhle starosti za vás vyřeší firma STILL. Ta paletové vozíky prodává, aktuálně má v nabídce některé nové ruční a nízkozdvižné paletové vozíky, ale také je servisuje a stará se o jejich údržbu. Disponuje mobilní myčkou, s níž přijede až do vaší firmy.

STILL se chlubí originální mobilní myčkou

Mobilní myčka, jíž disponuje společnost STILL, je jediná svého druhu na světě. Unikátní je zejména svou šetrností k životnímu prostředí. Má totiž zabudovanou čistírnu odpadních vod. Vodu, kterou používá na čištění, sama vyčistí, nevypouští škodliviny nikam do přírody. A jelikož pokuty za nesprávnou ekologickou likvidaci jsou vysoké, vás tyto starosti nemusí tížit.

Jak probíhá čištění vozíků?

Dohodnete si termín a mobilní myčka dorazí přímo k vám do firmy. Jedná se v podstatě o kamion. Myčka potřebuje pouze prostor o velikosti 31×8 m. Nemusíte poskytovat ani elektřinu, ani čistou vodu, tohle všechno si myčka doveze. Je 100% soběstačná. Za jeden pracovní den dokáže vyčistit až 25 vysokozdvižných vozíků, takže se nemusíte bát dlouhého odstavení strojů z provozu.

Co všechno mobilní myčka vyčistí?

Manipulační vozíky jsou v myčce zbaveny nečistot zvenčí i zevnitř. Opláchne se podvozek, kabina, stožár a přídavné zařízení. Stožár je promazán, nečistoty v kabině řidiče se vysají, okna se vyleští, plasty se ošetří ochrannými přípravky.

V případě potřeby je možné domluvit mytí na míru, při kterém bude manipulační technika zbavena také nečistot v baterii či motoru.

Zní to zajímavě? Ceník je dostupný na webových stránkách mobilní myčky STILL. Stačí zavolat nebo napsat a dohodnout si váš termín.

 

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz