14

Nissan 370Z Nismo Roadster se ukázal v Chicagu

14. 2. 2015 • Novinky

Auto Show Chicago pokračuje a Nissan zde představuje vrcholnou motorizaci 370Z, Roadster v podobě Nismo. Zatím se jedná pouze o koncept, který má zjistit přibližný počet zájemců o tuto střelu nahoře bez. Auto má zpevněné šasi, spoustu karbonových doplňků, přepracovaný nárazník, prahy, difuzor, dvě mohutné koncovky výfuků a litá 19‘ palcová kola obouvající pneumatiky Bridgestone Potenza S001. Karoserie se nese v bílo-červené kombinaci laků.

V interiéru nalezneme stejně sportovního ducha jako v exteriéru, sportovní sedadla Recaro, alcantara téměř všude, reproduktory Bose a zábavní multifunkční systém se 7‘ palcovou obrazovkou.
3.7 litrový šestiválec má výkon 350 koní a 373 Nm, spolupracuje se sedmistupňovou automatickou převodovkou. Pro dokonalé využití všeho výkonu je tu zadní diferenciál s omezenou svorností, sportovnější podvozek s tvrdším odpružením, pevnějšími stabilizačními tyčemi a z vysokých rychlostí a z průserů Vás budou zachraňovat vysoce výkonné brzdy.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/