3892200341461763363

Nissan GT-R – Revitalizace interiéru od Carlex Design

23. 12. 2013 • Novinky, Tuning

Zběsile rychlý Nissan GT-R jsme měli tu čest otestovat již dvakrát a pokaždé jsme byli nadšeni z jeho brutální rychlosti, perfektnímu umění v zatáčkách a poslušnosti na povely volantem. Poprvé jsme tu měli GéTé-eRko s výkonem 650 koní, které jelo jako totálně splašený kulový blesk a podruhé jsme se drželi čisté výrobní verze.

Tak či tak, u GT-R jsme si stěžovali na laciné zpracování interiéru, skřípající plasty a celkový dojem ze samotné kabiny vozu. Tento problém však ale řeší specialista na interiéry vozů, společnost Carlex Design.

Carlex design použil v interiéru GT-R prvotřídní materiály a nové čalounění. Změnilo se od základu vše a kvalita interiéru konečně stoupla na supersportovní úroveň.

Kabina je nyní vyvedena v černobílé kombinaci, která ještě navíc kombinuje kůži a Alcantaru. Kvalitní materiály a čalounění se dostalo samozřejmě na volant, palubní desku, dveře, sedačky, strop a dokonce i středový panel.

Pokochejte se doloženými fotografiemi a já za sebe musím zdvihnout palec nahoru! Konečně byl interiér Nissanu GT-R pořádně osvěžen.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz