nissan-skyline-gtr-r34-1

Potlesk pro Nissan. Vyrábí nové díly pro R33 a R34 Skyline GT-R

3. 12. 2018 • Novinky, Zajímavosti

Pro početnou skupinu zarytých fanoušků je následující zpráva něco jako splnění vánočního snu. Nissan totiž v rámci programu Nismo Heritage skutečně rozšířil výrobu o díly, které se již dříve staly minulostí.

Program Nismo Heritage byl odstartován již v minulém roce. Týkal se však pouze modelu Nissan R32 Skyline GT-R, pro nějž bylo v japonské továrně nově vyráběno zhruba 80 nový dílů. Jak asi tušíte, Nismo Heritage okamžitě sklidil obrovskou vlnu úspěchu. Takovou, že automobilka nové díly v podstatě nestíhala vyrábět.

Zánovní Nissan R34 Skyline GT-R? Nyní možné
A proto se vedení Nissanu rozhodlo, že do toho šlápnou naplno! Nyní je tedy program určen i pro modely R33 a R34. A nově produkované díly se týkají jak exteriéru, tak pohonu, motoru, elektroniky, ale i jiných mechanických komponent, které se aktuálním stářím zmiňovaných vozů výrazně opotřebily a najít nepoškožené součásti už bylo téměř nemožné.

Program Nismo Heritage tak nově čítá celkem 160 zcela nově vyráběných dílů a je dílem kooperace mezi automobilkou Nissan, oddělením Nissan Motor Sports, dílnou Autech Japan a ještě několika menších dodavatelů. Cíl Nismo Heritage je jasný. Program chce vrátit zašlý lesk svým slavným modelům, které bude nyní možné uvést do zánovního stavu. A za to Nissanu tleskáme!

.

« »

MENU