6370205611_ca5a1ac4e3_b

Přistižena nová generace Range Roveru!

20. 5. 2012 • Novinky

Dnes tu budeme mít jednu zajímavou špionáž od kluků z Motorauthority.com a týká se našeho oblíbeného Range Roveru. Jak si budete moci přečíst již zanedlouho, otestovali jsme zbrusu nového Range Rovera Vogue TDV8 a svými schopnostmi naprosto nadchl naše (normálně benzínové) hlavy.

U Range Roveru ale plně připravují a chystají nejnovější model (v pořadí 4.generaci), a i když je stále schovaná pod maskováním, pár změn je patrných již na tento pohled.

Celá přední část bude zmodernizovaná a Range dostane také nová světla, která se mírně roztáhnou do stran, a tak bude zepředu působit oproti předchůdci štíhlejším dojmem.

Zadní část ale dostane také nové světlomety, které se zúží a dodají zadní části vozu dynamičtější pocit.

Největší změny ale přijdou pod kabátkem a v interiéru. O co se bude jednat konkrétně, to zatím není přesně známo, ale Range by měl dostat hliníkovou karoserii a části podvozku. To vše by dokonce mělo přinést úsporu hmotnosti až několika metráků! Což vítáme u každého auta…

Co se týká interiéru, Range tam chce působit luxusním dojmem (a nebudete si kvůli tomu muset kupovat verzi Vogue) a RR doufá, že bude konkurovat svým luxusem i například takovým prestižním značkám, jako je Bentley a Aston Martin.

Prodávat by se měla nová generace Range Roveru začátkem příštího roku a očekává se nejdřív její představení v září na autosalonu v Paříži. Cena by měla startovat na částce 65 000£, což není uplně málo. V přepočtu je to totiž cca 2 000 000,- korun, ale myslíme, že schopnosti Range jsou za tu cenu adekvátní.

    

zdroj: Motorauthority.com

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz