Roadkill-Episode-38-Video-Link-Photo

Roadkill Show – Jak zničit nejostřejší Dodge za jednu epizodu [video]

13. 4. 2015 • Novinky, Videa

Televizní show Roadkill amerického magazínu Motor Trend si nebere servítky s žádnými auty a v nejnovější epizodě schytaly jejich řádění tři nejsilnější Dodge. Challenger SRT Hellcat, Charger SRT Hellcat a Dodge Viper GT!

Drifty a sprinty, ostatně na tom by nebylo nic divného. Pálení a ničení několik sad gum u takto zběsilých amerických sedanů musí také chápat snad každý (navíc když i samotné U.S. zastoupení Dodge dodala pro tuto epizodu několik sad kol i s pneumatikami), ovšem co přijde krátce po půli celého videa, nad tím už zůstává rozum stát. Připoutat všechna tři auta k sobě zadními částmi a nechat odlétávající kusy žhavých pneumatik dopadat na zadní část všech třech aut, je při nejmenším hodně velký úlet.

Korunku tomu však dodává “test”, kdy všechna tři auta absolvují offroadový závod na prachu a štěrku, a to dokonce s otevřenými okny. A výsledek? Zničené nárazníky, interiéry i kola… A to bychom nechtěli vidět auta zespod.

Samozřejmě můžeme zohlednit to, že samotná automobilka Dodge věděla, co se s auty bude provádět a poskytla všechna tři auta na tento “test” dobrovolně a s vědomím. Otázka ale zní: Proč? K čemu vlastně takový “test” je? Jakou má podstatu?

Ano, jedná se o velké peníze a sledovanost, ale opravdu je až takto nutné přibližovat se absurditou testů a ničením aut k dnes již tak legendárnímu Top Gearu? Je skutečně nutné ničit podobná auta kvůli odlišení se od ostatních?

Posuďte sami…

YouTube Preview Image

 

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/