ford_tourneo_connect_active_368-720x480

Sedmimístné kombi v Česku zlevnilo o 113 tisíc. Má obří kufr, praktičností předčí ostatní a nabídne i klasické motory

8. 7. 2024 • Novinky, Zajímavosti

Popularita mimořádně prostorných vozů vhodných jak pro početnější rodiny, tak i pro podnikání je v zásadě konstantní. Nemálo rodin s ratolestmi pochopilo, že běžné SUV je sice módní záležitostí, ale jakmile je v plánu cestování s dětmi a všemi těmi jejich tříkolkami, koloběžkami a hračkami, dojde téměř každému SUV velmi rychle dech. Nabídky s tak výhodným poměrem „výkon/cena“ jsou natolik zajímavé, že se vyplatí zvážit je, i když aktuálně neuvažujete o novém kombi. Úspora přes 220 tisíc korun je skutečně významná.

Na trhu je v současnosti alternativa, která nabízí téměř totožné vlastnosti jako Caddy Maxi LIFE, ale za mnohem příznivější cenu. Sedmimístný Ford Tourneo Connect v nejvyšší výbavě Titanium, která zahrnuje například 17“ hliníková kola a navigaci je k dispozici za 872 410 korun, avšak Ford na tento model poskytuje slevu ve výši 113 000 korun. To znamená, že za 759 410 korun získáte sedmimístné kombi s velmi solidní výbavou.

Jinak řečeno, Tourneo je téměř o 233 tisíc korun levnější než konkurenční model ze skupiny VW. Obě vozidla mají stejný motor (benzínová patnáctistovka), stejnou převodovku (7stupňová dvouspojka DSG) a téměř identickou výbavu.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz