Nový VW Beetle se představí 18.dubna!

4. 4. 2011 • Novinky, Videa

Ano, je to tak! V pořadí již třetí generace tohoto legendárního vozidla se nám představí na tiskové konferenci uspořádané již 18.dubna.

Přesto však pro nás konečný vzhled vozu není žádnou záhadou. Nejdříve nám vtipnou reklamou automobilka ukázala tvary karoserie a následně byl automobil samotný zachycen na cestách bez jediné známky kamufláže. A i přes svou černou nenápadnou barvu neunikl bystrým očím fotografů.

YouTube Preview Image

A že půjde o opravdu velikou událost, dokládá i fakt, že se premiéra odehraje hned na třech kontinentech. Mimo Berlín chystá automobilka Volkswagen také prezentaci v Šanghaji a New Yorku. O maximální medializaci se bude starat televizní stanice MTV, která vše bude vysílat a nabídne dokonce vystoupení Black Eyed Peas a 2manydjs

A co lze říci o voze samotném? Na první pohled vypadá skoro stejně jako předchůdce. Ale nenechte se zmást. Novinka je oproti minulé generaci delší, má protáhlý tvar a nabídne tak větší komfort cestování na zadních sedadlech. Pokud jde o samotný interiér, tak ten bude nabízet více odkládacích prostor, aktualizovaný informační systém a především kvalitnější materiály, jež najdeme na palubní desce, výplní dveří a na sedačkách.

Veškeré podrobnosti budou oznámeny do dvou týdnů a nový Beetle dorazí na obchodní zastoupení značky v zámoří letos na podzim. V Evropě se začne prodávat již o prázdninách.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz