Nissan Murano Crosscabriolet

Výroba Nissanu Murano CrossCabriolet ukončena

15. 7. 2014 • Novinky

Ano, je to k nevíře, ale Nissan Murano CrossCabriolet se ještě stále vyráběl. Je to až s podivem, že opravdu vydržel tak dlouho. A že si ho dokonce někdo koupil. Letošní modelový rok tak bude poslední a dál už se pokračovat nebude, nástupce se nechystá. Nissan vůbec začal s nějakou větší čistkou, nedávno totiž zařízl i celkem populární Cube. Pár kusů je k vidění i u nás a rozhodně to není takový jednorožec jako CrossCabriolet, i přesto si ale zřejmě zasloužil zemřít.

Kabrio verze SUV Murano přišla na trh v roce 2011 a hned od začátku se setkala se značným odporem většiny veřejnosti. Motorističtí novináři jej hromadně označovaly za největší katastrofu na cestách od doby PT Cruiseru a věštili mu brzkou smrt. Ta nakonec opravdu přišla, i když asi o tři roky později než měla. Ani hlavní trh pro tuto podivnost to nezachránil, v USA totiž přišla na minimálně na 42 000 USD bez daně, což je pro zámořský trh na tuto kategorii vozidel příliš. Milovníci klasického Murana se ale nemusí bát, nová generace bude a podle mluvčího značky si už výrobce napříště podobné nápady nechá pro sebe. Děkujeme.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/