BMW 6er Gran Turismo

BMW připravilo velkou modernizaci výrobního programu

14. 9. 2017 • Novinky

Současně s právě probíhající největší modelovou ofenzivou v historii značky přichází BMW také s rozšiřováním a zatraktivňováním nabídky svých stávajících modelových řad. Od listopadu 2017 vstupují do nabídky nové BMW M550d xDrive Touring a nové BMW 640d xDrive Gran Turismo. Od prosince 2017 nabídku modelů BMW X3 rozšíří další dvojice verzí, vybavená zážehovými čtyřválcovými motory: BMW X3 xDrive20i a BMW X3 xDrive30i s výkony 135 kW/184 koní a 185 kW/252 koní.

Dojde také k rozšíření nabídky speciální výbavy BMW Individual určené pro exteriér a interiér BMW X3. Jedná se především o nový modrý metalický lak Sun Stone a čalounění kůží Dakota v barevné kombinaci červená Fiona Red/černá. Součástí standardní výbavy BMW X1 xDrive20d se stává 8stupňová samočinná převodovka Steptronic. Od listopadu 2017 bude toto kompaktní SAV k dispozici v kombinaci s jedním z pěti nových designů kol.

Do výbavy BMW Connected se nově zavádí Microsoft Office 365 s funkcí Skype for Business. Systém vozu rozpozná přicházející telekonference, kterých se může řidič po stisku tlačítka zúčastnit. Tato funkce bude zpočátku dostupná v Německu, Velké Británii a Francii, později přibudou i další země.

Od podzimu 2017 dochází také k rozšíření počtu evropských měst, v nichž funguje funkce On-Street Parking Information, jež ukazuje pravděpodobnost dostupnosti parkovacích míst na ulicích. Služba se rozšiřuje do švédských měst Stockholm, Göteborg a Malmö, do francouzské Paříže, Lyonu, Marseille, Nice, Nantes a Toulouse. Do seznamu se přidávají také britská města Londýn, Manchester, Liverpool, Birmingham, Bristol, Sheffield, Glasgow, Edinburgh a Belfast.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz