maxresdefault

Ideální kamera do auta Nextbase 322GW

26. 11. 2020 • Novinky, Zajímavosti

Autokamery jsou v dnešní době velmi užitečným a oblíbeným doplňkem pro každého řidiče, nejeden z nás zažil za volantem situaci, kdy by se mu záznam z autokamery dokonale hodil, ať už šlo o dokazování nehodových událostí, nebo viděl něco netradiční, nebo zajímavé.

Kamery do auta prošly určitým vývojem a inovacemi, odkdy byly poprvé představeny a v dnešní době nabízejí řadu funkcí. Jakou autokameru si však vybrat? My si dnes představíme autokameru od britského výrobce a to model Nextbase 322GW, která nabízí vše potřebné, co by měla dobrá kamera obsahovat.

Kamery do auta Nextbase si zakládají především na kvalitním obraze, což je jeden z nejdůležitějších parametrů aby si kamery plnily svou funkci. Nextbase 322GW nabízí vysoké rozlišení FULL HD a to až při 60fps, díky čemuž autokamera zaznamenává ostrý a plynulý obraz. Dále kamera disponuje clonou f = 1,6, která propouští dostatečné množství světla, aby byl obraz dobře viditelný i za zhoršených světelných podmínek.

Velkou výhodou modelu 322GW je možnost přidání zadní kamery, kde je dokonce na výběr až ze tří různých typů zadních kamer jako je kamera na zadní sklo, kabinová kamera a zadní teleskopická kamera, která snímá záběr přes zadní okno (záběr je podobný jako při pohledu do zpětného zrcátka.

322gw_with_cabinviewcamera

Snadnou instalaci zajišťuje magnetický držák, který se uchycuje z přední části na tělo kamery, což umožňuje rychlou montáž / demontáž. V balení naleznete nalepovací i přísavný držák. Autokamera disponuje GPS a G-senzorem, což umožňuje zaznamenávat údaje o poloze, rychlosti a přetížení (například při prudkém brzdění nebo autonehodě).

Inteligentní parkovací režim hlídá Vaše zaparkované vozidlo, pokud dojde ke kolizi automaticky spustí nahrávání a zaznamená viníka, což se výborně hodí na parkovištích hypermarketů, obchodních center a přeplněných sídlištích.

Kameru do auta Nextbase lze propojit s telefonem prostřednictvím WiFi. Společnost Nextbase nabízí vlastní aplikaci MyNextbase Connect, přes kterou můžete stahovat a sdílet videa přímo do telefonu, nebo na sociální sítě.

MyNextbase Player je program pro PC sloužící pro přehrávání a editování zaznamenaných videí.

Model autokamery Nextbase 322GW je oproti předchozím modelům až o 30% menší, ale stále si zachovává plnohodnotný 2,5 “dotykový displej. NEXTBASE 322GW je ideální Autokamera, která nabízí všechny potřebné funkce spolu s kvalitním záznamem a to za přiměřenou cenu.

Pro naše čtenáře jsme připravili slevový kupón v hodnotě 10% na celý sortiment produktů Nextbase, při nákupu na www.autokamery.net stačí pouze zadat slevový kupón AUTOJOURNAL a sleva bude z Vašeho nákupu automaticky odečtena.

.

« »