burmester-classic-line

Německá značka luxusní elektroniky Burmester nově v pražském showroomu

24. 11. 2020 • Novinky, Zajímavosti

VOIX Premium Audio, pražský showroom se špičkovým audio vybavením, přidává do svého portfolia renomovanou německou značku Burmester, jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců luxusní elektroniky, který už více než čtyři desetiletí udává směr ve vývoji reprodukce hudby na té nejvyšší technologické a designové úrovni.

Oceňovaná německá firma Burmester Audiosysteme vyrábí highendové audio komponenty – zesilovače, předzesilovače, CD přehrávače, ale i reproduktorové soustavy nebo nově i all-in-one systémy – mimořádné kvality. Termín „Made in Germany“ přitom bere zcela doslova. Od vývoje, přes precizní ruční výrobu, až po velmi pečlivou výstupní kontrolu každého výrobku, vše probíhá pod střechou berlínské továrny, kterou nadaný hudebník a technický a obchodní vizionář, v Rakousku narozený Dieter Burmester (1946 – 2015) založil již v roce 1977.

Jeho cílem přitom bylo vyrábět takovou elektroniku a reproduktorové soustavy, které posluchači umožní zapomenout, že poslouchá reprodukovanou hudbu. Všechny čtyři současné modelové řady – od vstupní Classic, přes vyšší Top Line a vrcholnou řadu Reference, až po zcela nejvýše postavenou Signature Line, která zatím zahrnuje jen dva modely – jsou navrženy a vyráběny pro milovníky hudby, kteří od svého vybavení očekávají nejen ten nejlepší zvuk, ale i výjimečné a současně nadčasové designové provedení. Pro to je už od roku 1978 pro značku typické výrazné chromovaní, díky kterému se Burmester dostal i do newyorského Muzea moderního umění (MoMA).

Na své mimořádně navržené, zkonstruované a vizuálně podmanivé přístroje Burmester nabízí i nadstandardní mnohaletý servis, který zahrnuje třeba dodatečné seřízení přístroje dle jeho původních výstupních parametrů nebo upgrade na aktuální technologickou úroveň. Divize Burmester Automotive dodává kompletní ozvučení pro automobilové značky Bugatti, Porsche a Mercedes Benz.

Firmu Burmester Audiosysteme od srpna 2015 vede vdova po zakladateli Marianne Burmesterová, přičemž od 1. ledna 2017 je jejím spolujednatelem Andreas Henke. Přístroje značky Burmester jsou distribuovány v 50 zemích na pěti světadílech. V Česku je jejím distributorem – a novým partnerem showroomu VOIX Premium Audio – společnost Perfect Sound Group.

Showroom VOIX Premium Audio

VOIX nabízí svým zákazníkům na ploše téměř 600 m2 audio a videotechniku víc než třiceti předních světových značek a také možnost poznat novou dimenzi zvuku a hudby. V luxusně vybavených poslechových místnostech se můžete zaposlouchat do čistých tónů vaší oblíbené hudby nebo v soukromém domácím kinu zhlédnout novým způsobem váš oblíbený film. Specialisté showroomu VOIX připravují s každým zákazníkem řešení na míru, aby tak co nejlépe odpovídalo jeho potřebám a rozpočtu. Showroom je unikátní nejen svou nabídkou audiotechniky, ale také svým designem.

VOIX nabízí audio techniku předních světových značek, jako jsou KEF, Kharma, Dan D’Agostino, Wilson Audio, OceanWay Audio, GoldenEar Technology, PS Audio, Parasound, Paradigm, Atoll, Rogue Audio, dCS, Oracle Audio, Anthem, Audio Art Cable, Bang & Olufsen, Bassocontinuo, DreamVision, Bluesound, Cornered Audio, MIT Cables a další. V showroomu VOIX jsou prezentovány také české značky Deeptime a Gravelli.

Burmester Classic Line 032 

Německá značka highendové audiotechniky Burmester je legendární nejen díky svému skutečně okázalému chromovanému designu. I zvukově je totiž zcela nekompromisní, ale současně také audiofilsky věrná. Integrovaný zesilovač Classic Line 032 doručuje 170 wattů na kanál do 4 ohmů. Cena: 395 900,-. Nově prodává showroom VOIX Premium Audio, Dušní 3, Praha – Josefov.
.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz