mg-zs-8

MG výrazně zlevňuje ZS: Nejprodávanější model je ještě atraktivnější

17. 4. 2024 • Novinky, Zajímavosti

Značka MG představuje exkluzivní nabídku k oslavě 100 let od svého založení. Tato speciální nabídka je zaměřena na model MG ZS a nese název EDICE 100 LET MG, která zahrnuje bonus až 50 000 korun.

Od 1. dubna společnost MG vyhlásila limitovanou nabídku speciálně pro model MG ZS, která je součástí oslav stoletého výročí značky. Tato akce poskytuje významnou slevu až 50 000 Kč na vybrané výbavy ELEGANCE a EXCLUSIVE.

r

Tato atraktivní nabídka je časově omezená a platí do vyprodání skladových zásob. Generální ředitel značky MG, Martin Králíček, zdůrazňuje, že cílem je podpořit prodejní sezónu značky MG v jarních měsících a dát zákazníkům příležitost využít oslavy stoletého výročí něčím extra.

Současně je v rámci této kampaně zajištěno, že na nový vůz MG ZS není třeba dlouho čekat, stačí se obrátit na autorizovaného dealera a nový vůz je možné mít během krátké doby k dispozici.

Nabídky se netýkají pouze modelu MG ZS, ale také dalších vozů značky MG. Pro elektrické modely MG4, MG5 a ZS EV je dostupné rozšířené financování pro firmy a podnikatele s 0 % úrokem, související s vládním dotačním programem umožňujícím získat až 200 000 Kč.

Pro model MG5 je k dispozici sleva až 50 000 Kč. Pro modely MG ZS, HS a EHS pak nabídka skvělého financování s úrokem pouze 2,99 %. To vše je součástí snahy značky MG poskytnout zákazníkům atraktivní a dostupné možnosti nákupu nových vozů.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz