opel-insignia-gsi-exterior-1

Opel Insignia GSi sbírá další ocenění. Díky Twinsteru

15. 4. 2019 • Novinky, Zajímavosti

Test vlajkové lodi Opelu jsme vám přinesli poměrně nedávno. Nyní se ale Insignia v nejlíbivější verzi GSi znovu připomíná. A je to díky vyspělému pohonu všech kol s označením Twinster. Jak to celé funguje?

Na úvod se sluší říci, že Insignia GSi byla zvolena vítězem prestižního hlasování čtenářů německého časopisu Automobil za nejlepší vůz s pohonem všech kol a cenou do €40 000. Gratulujeme!

Zatáčková zbraň

Proč se tak stalo? To je přece jednoduché. Protože je prostě dobrá. Insignia Grand Sport je už samo o sobě velmi schopné a zatáčky milující auto s vyváženým podvozkem a dobrými jízdními vlastnostmi. GSi však na těchto základech postavilo doslova fenomenální zatáčkovou zbraň.

Systém Twinster, který je v nové Insignii s pohonem všech kol standardně, je totiž ve verzi GSi ještě přiostřený, takže auto v zatáčkách bez nadsázky pocitově zbavuje snad rovné tuny hmotnosti. Insignia GSi je tak až nečekaně agilní, příkladně obratná a díky tomu i samozřejmě zábavná daleko více, než byste čekali.

Lze ji navíc díky častým akcím koupit i za částku okolo jednoho milionu korun, a právě to rozhodlo. Podobná čtyřkolka ve střední třídě za tyto peníze zkrátka není a Opelu premiérové vítězství patří poprávu.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/