20171125-dsc_5527

Retro garáž 2018 se blíží

13. 10. 2018 • Novinky, Zajímavosti

Lysá nad Labem není jen místem, kam se každoročně sjíždění fanoušci čtyřnohých zvířátek – koní. Po vele úspěšném prvním roce se tam i letos koná akce Retro garáž. Tento rok se na ní můžete těšit v duchu sváteční atmosféry, neboť vychází na 17. listopad. Akce je ojedinělá, v jednom momentu jste na místě, kde se kocháte krásnými starými auty a motocykli, a vzápěti se vaše oči uvrhnou jiným směrem, kde probíhá burza. Ano, je to tak. Akce je burzou, ale to není vše. na co diváky láká.

Doporučujeme začít počítat penízky, na akci budou k vidění nádherné kousky veteránů, nejedno srdce si je zamiluje.  Pokud tedy nemáte v listopadu kam vyrazit na výlet, určitě se jeďte podívat do Lysé nad Labem. Akce není jen pro lidi, kteří budou nakupovat, ale i pro ty, kteří  se chtějí jen podívat. Na místě budou stánky s občerstvením a můžete se také těšit na tombolu o hodnotné ceny.

V halách o velikosti 8 tisíc metrů čteverčních a venkovní ploše o 15 tisíc metrů čtvereční bude k vidění opravdu dost. Jmenovat můžeme například prezentace renovačních dílen, auto-moto veteráni k prodeji, čalounické dílny, všemožná veteš anebo nové stroje Jawa. U Jawy ještě zůstaneme, protože je hlavním lákadlem tomboly. Je její hlavní cenou, kterou můžete vyhrát. Lístek do tomboly stojí 20kč, šance, že vyhrajete je opravdu veliká, tak proč to nezkusit? Oželíte jedno pivo a co když zrovna ten váš lístek bude výherní?

Vstupné činí 150 korun za osobu a děti to mají zdarma. Nezapomeňte si tedy datum vyznačit do kalendáře a vidíme se tam!

 

.

« »

MENU