maxresdefault1pl

Řidič rozbil na kousičky české Lamborghini při rychlosti 336 km/h

4. 12. 2019 • Novinky

Už je to více než dva roky, kdy řidič rozbil první české Lamborghini Huracan doslova na kousíčky a přesvědčil se, že čím rychleji jedete, tím těžší je zvrátit následek vašeho pochybení. Při rychlosti nad 300 km/h se většinou jedná o naprostý zázrak a nepomůžou ani sebelepší řidičské schopnosti.

Video nebezpečně rychlé jízdy na maďarské dálnici od té doby vidělo více než 6 milionů lidí. Celou dobu na něm řidič jede v rozmezí 300-320 km/h a to podotýkáme, že video trvá několik minut. Jet takto dlouho takovou rychlostí je absolutní hazard a neuváženost, kdy řidič nemůže tušit, co na silnici potká. Právě dlouhodobost takového počínáni se mu stala osudnou.

Během jízdy totiž mžikem ztratí kontrolu nad vozidlem, rozhoupá auto a dostane smyk. Na vině byla nerovnost na dálničním úseku, která auto rozhodila a vrhla vstříc svému osudu. Podle maďarské policie sjel z cesty, proboural svodidla, několikrát se otočil přes střechu a zastavil se až v hluboké příkopě vedle dálnice.

Krátce po nárazu auto začalo hořet. Toto video mrazivě demonstruje, jak nebezpečné je přeceňovat své řidičské schopnosti. Je s podivem, že řidič i spolujezdec vyvázli živí a bez závažnějších zranění. Neuvěřitelné!

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz