Policie zabavuje upravená auta na tuningovém srazu v Německu! – Dočkáme se toho i u nás?!
XS Carnight je sraz upravených automobilů, který se letošní rok konal v Berlíně. Při příjezdu šťastných majitelů k bráně VIP zóny se však stalo něco nečekaného. Čekala tam policie a všechna auta, která nesplňovala dané technické podmínky a prošla ”nelegální” úpravou, byla na místě zabavena a odvezena odtahovou službou. Zabavena byla například auta s většími koly a sníženým podvozkem, příliš zatmavenými okny a nebo chybějícími filtry pevných částic. Jednoduše za podobné věci, které se řešily nedávno i u nás.
Dočkáme se tak razantních zákroků policie stejně jako naši němečtí sousedé i v naší České republice? Kdo ví… Co si o tom myslíte vy?
Fotografie: SK Photoworks – Automotive and more
.« Ostrý VW Multivan má motor z Porsche 911 Turbo a je na prodej – Nejrychlejší auto na dovolenou? LEGO Porsche 911 GT3 RS v životní velikosti – To je sen každého kluka! »

































myslim si ze je to jen buzerace, v Nemecku ziju a u aut ktery maj u tuningu certifikaci tak se nic nedeje, jen me u toho vytaci to ze policajti zastavi upraveny auto ktery je v perfektnim technickem stavu, protoze kdo tuni tak se o auto sakra dobre stara a mezi tim policajtum projedou plechovky ktery sem mozna v dalsi zatacce rozpadnou a dusi kluky za vetsi kola, to myslim v CZ
No,popravde receno bych to nerekl lepe.Kdejaka vrazda jezdi a budou si honit frcky na lidech kteri maji auta mnohdy lepsi nez nova…
Nikdy mě tuning netáh,ale je to prasárna,celá eu vše unifikuje,a kdo je jinej tak ho vodrovná,budeu stejný auta,stejný domy a stejná práce,doufám že se toho nedožíju,zlatá amerika a to ji nemám rád,tam stačí aby seděl vin kod a dál si dělej s autem co chceš.
tak to snad s takovou budou i stejny platy jak vsude v EU
Ale mas pravdu taky mi to tak pripada – za chvili budeme jak stado ovci – jeden jak druhej
nech si radšej robia poriadok s utečencami, buzeranti !!! TUNING IS NOT A CRIME
Policajti musej dělat takovýhle věci, aby Merkelová měla na vyplácení migrantů. Smutné.
hosi plati to pro me i kdyz mam anglicke auto ? myslim v cz na dovolene
No kdyby si tam ráčí vydělají pořádek z uprchlíkama udělali by líp a lidi by byli i vděční
myslím že je to maximální debilita..!!! polovina policajtů nená auta v tak dobrém stavu jako ti co je upravují i když mají větší kola apd. jedinný důvod je, zase z lidí vytáhnou peníze do kasy nic víc …
vůbec nechápu co tady ti lidi řeší .. jsou IQ houpacího koně .. … jak může auto které je snížené ztratit zpusobilost provozu ? nebo že má větší kola ..nebo že si člověk hodí na auto 2 kilové křídlo.. stát nemá asi pořád dost peněz tak se jebou i do tohoto … nevím o co jim jde ..
Melo by to bt jako v USA delej si s autem co chces jak chces kdy chces a co chces ale jak se neco stane a nebude v porádku poneses za to odpovednost toto co se resi jak u nas tak v nemecku je debilita a buzerace prvni tridy
To sou zmrdi
kurvy su to !!! dobre PDFKO berem ale upravene auta? ja by som zabavil poicajtom tieš auta nemaju mať majaký schovane v maske!!!! tieš porušuju predpis
kurvy su to !!! dobre PDFKO berem ale upravene auta? ja by som zabavil poicajtom tieš auta nemaju mať majaký schovane v maske!!!! tieš porušuju predpis
Řekl bych že Německo by mělo řešit úplně jiný problém… ve smyslu Aláh Kebab
..
Zkurvena sikana ! Bliju z toho jak se z evropy stava fasisticka organizace zabijejici veskerou lidskou tvorivost !
To snad vymysli kreten ty predpisy
O důvod víc opustit prašivinu jménem EU kde za každou maličkost následují sankce..tedy pokud jsi běloch..
Je to čistá buzerácia ako ked si dám na auto väčšie kolesa tak niekoho ohrozujem? O tie autá sa ludia starajú a jazdia tu vraky v 1000x horšom stave a tym nikto nič nepovie… to je v poriadku
to je fake clanek prosimvas v DE udelate technickou skoro ze vsim a muzete si nechat zapsat vse do TP a na nemeckych forech a strankach otomhle neno skoro zadna zminka
Jo přesně tak jsou asi proti tomu moc zaujatí nebo nvm
Chteji jen znas vytahat dalsi penize ,nic jinyho a k tomu kdyz ne penize ,tak nam zabavit pro nekoho jedinou radost co ma v tomto debilnim state. Ono je totiz nejjednodusi zastavit vytuneny auto ,ktere jde poznat uz na sto metru a pak ma ten polda stoprocentni jistotu ze bude kasirovat, nez hledat mezi jinyma autam vraka, kterej na ceste opravdu nema co delat. V cesku je 90% tunning aut udelanych bez tech jejich nesmyslnych homologaci ,protoze koupit si homoogovanou vec stoji takovy prachy ze by ty auta staly tolik penez ze bych si mohl jit koupit novy. A proc si auto upravuji? Protoze na to novy co se mi libi nemam ,tak si udelam stary tak aby se mi libilo a bylo lepsi nez jak ho v te dobe udelali. Tim myslim jednak desing a hlavne jizdni vlastnosti . Takze tam dam snizenej podvozek sirsi kola s gumama atd… Sam mam upraveny auto jezdim s nim vic jak 3 roky a za tu dobu nikdo neumrel ani nebyl zranem kdyz sem kolem nej projel, tak o co jim jde ? a mimochodem diky technickemu stavu vozidel v cr , bylo zpusobeno v roce 2015 cca 500 nehod s toho bylo zhruba 200 nehod zpusobeno spatne upevnenym nakladem , 200 diky prasknutym gumam a upadnutym kolum a zbytek diky jinym zavadam. Jestli je toto duvod k tomu aby buzerovali tunery kteri maji sve auta v TOP stavu tak to at jdou do hajz……
vzdycky me tyhle clanky vytoci tak ze se mi ani nic o tom nechce psat
debilita hlavne ze za to maji prachy kurvy jedny kdo tyhle zakony dela nejradsi bych mu zabavil barak auto a vsechno a je mi jedno co ho to stalo…zachvilu nas budou buzerovat i za to ze si upravim vlastni byt protoze polickou nad televizi ohrozuju lidi kolem
Němečtí fízli kradou auta za bílého dne? Chce se mi blít
No jo. Totalita nepřijde ze dne na den, ale salámovou metodou.
o téhle, co nastupuje nejen vůči všem co jezdí autem se zdaleka
nezdálo ani ,,esenbákům,, za minulého režimu. jsem ročník 63.
Tak to pak jedině tahat bez značek na vleku a složit až na parkovišti…stejně to nejsou auta kterýma by se dalo denně jezdit.
Prašivci nemaj zas co dělat…
až mi někdo pridá peníze na koupi auta či jeho upravu , opravu, provoz , může mi něco zakazazovat do té doby platný štítek stk a vykuř posraná eu a ty čůraci kteří tam seděj ty vole za 150000,- měsíčně , nepoznaj motor od vejfuku a budou dávat rady co mít a nemít …až mi pridáš prachy na něco tam mluv , chytejte si fetáky v parku a pedofily …nikdy bych nedovolil aby mi odtáhli auto !!! tyvole cizí majetek kde máš papír od soudu ?? Já bych jim dal nevyhovující stav. Legální krádež toto ?! ….
Martin Látal Ale nenene. Musíme normalizovat, ale i levně vyrábět takže daně budou stejné jen ČR,SK a zbytek východu musí vydělat na pohodlný evropský život


Přesně jak říkáš, všechno bude normovaný, všechno se musí dělat tak a jinak ne. Už teď jsou všichni sledovaní a myslím si že členstvím v EU si jen kopeme vlastní hrob, protože myslím že slovo "demokracie" v EU nemá místo a hodně lidí si to neuvědomuje, ale celá tato "společnost" směřuje zpátky k minulosti kdy budeme pod jedním bičem jak stádo.
DPF kolego, PDF je PC formát souboru…

Věci se řešily, vážená redakce, ne řešili… Dojímá mne, že dnes může psát kdejakej analfabet a nepište, že je to překlep. Y a I jsou hodně daleko od sebe..
Jiří Schneider jj som si všimol že je tam chyba diky
Myslim si,ze chyba majitelu. V Nemecku je tunning lip osetrenej nez u nas. Vsechny certifikovany dily na aute pak schvaly TUV a je to. U nas nic takovyho neni.