BMW RZ-M6

27. 1. 2009 • Novinky

Žraločí BMW je zpět a to jako RZ-M6, který je inspirován původní generací řady 6 E24 a spojuje charakteristickou agresivitu, typickou pro staré BMW, se současným trendem v automobilovém designu.

Hlavni struktura a vůbec celý profil karoserie je současná řada 6, stačí změna předních panelů a zadní části a máme tu zcela jiné auto, které vypadá opravdu úžasně. Jde vidět, že šestka potenciál má a že BMW ho nevyužilo při tvorbě naplno! Vůz je širší o 50mm což zajišťuje lepší a sportovnější charakter jízdy.

Současná M6 už tak nabízí spoustu výkonu, RZ-M6 je však navrhnuto tak, aby bylo adekvátním synonymem pro písmeno M – tedy agresivní sportovní BMW! Je však třeba zmínit, že agresivita tu nemá hlavní akcent. Vůz ma elegantní a dospělé linie, které jsou zcela vyvážené tak, aby kombinovaly minulost se současností. Agresivita spojená s elegancí – to je to, jak dříve všechny BMW vypadaly a jak dnes již nevypadají.

Racer X Design, tvůrce tohoto vozu, začal svou činnost jako malá firma, která dává současným automobilům daleko lepší design a nabízí jejich přestavbu klientům po celém světě.

A to nejlepší nakonec, ano toto auto může být Vaše! Racer X Design Vám ho postaví!

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/