417509748477961119

Nový Renault Mégane – Únik oficiálních fotek!

7. 9. 2015 • Novinky

Renault neuhlídal své oficiální fotografie své nové generace populárního hatchbacku, a my se nyní můžeme podívat, jak bude nový Mégane vypadat. Nová generace Méganu si samozřejmě propůjčí stávající designový trend, který nastolil nový Espace, ale především sedan Talisman. Velmi podobná Talismanu je tedy přední část s moderními a dynamicky vypadajícími světlomety, agresivním nárazníkem a velkým logem Renault. Vzadu se těšte na diodová světla a spojler na vrcholu víka kufru.

Na uniklých snímkách (které se podařilo získat italskému CarPassion) je však verze GT, která bude prozatím vrcholem nabídky. Ta obsahuje některé zmíněné “sportovní prvky” karoserie, jako například i zadní nárazník s difuzorem a jednou koncovkou výfuku na každé straně nárazníku. To samé se dá říci i o 18” litých kolech.

Uvnitř se v GT verzi můžete těšit na sportovní sedadla a tříramenný volant s logem GT.

Jinak interiér převezme prvky z již zmíněného Espacu a Talismanu, především tedy centrální dotykový displej, kterým budete ovládat veškeré nastavení vozidla. Kompletně digitální bude samozřejmě také přistrojová deska.

Zatím není známo, se kterými motorizacemi se nový Mégane bude nabízet představí. Očekávejme však část motorové palety jako Espace a Talisman a menší jednotky ze stávajícího Clia.

Více informací se dozvíme již tento týden oficiálně od Renaultu a kompletně se veřejnosti nový Mégane představí už za 10 dní na IAA ve Frankfurtu.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/