1

Šílenství motorizovaných Čechů kolem Ceramikkera: Tento přípravek na ochranu a leštění karoserie pokořuje rekordy prodeje

4. 9. 2023 • Novinky, Zajímavosti

(PR) Nedávno se na našem trhu objevil nový produkt, který velmi rychle začal pokořovat rekordy popularity, pokud jde o množství objednávek. Jedná se o Ceramikker, vosk nejnovější generace určený k péči o automobilové laky v domácím prostředí. Funguje tento produkt opravdu? Pozitivní recenze na portálu allegro.cz a jejich hodnocení nesporně potvrzují kvalitu a účinnost přípravku.

Odkud přišel nápad na takový produkt?

Lidé odpovědní za výrobu Ceramikkera jsou fanoušci auto-detailingu a motorismu. Jsou to osoby, které dobře znají odvětví a očekávání zákazníků. Tvůrcům záleželo na tom, aby vytvořili produkt, který bude schopen obnovit vzhled vozu jak v autosalonu a účinně chránit lak za přijatelnou cenu.

Ve svém produktu použili inovativní křemíkově-keramickou formuli. Díky tomu vosk vytváří na laku vrstvu, která vypadá jako zrcadlo. Navíc chrání karoserii automobilu před rezí a silniční solí, a jeho hydrofobní efekt odpuzuje vodu a nečistoty.

Opravdu to funguje?

Na internetu a na stránce výrobce lze najít velké množství pozitivních recenzí tohoto produktu. Slova zákazníků Ceramikkera jsou podložena fotografiemi jejich automobilů před a po provedeném zákroku. Efekt po použití Ceramikkera dokonale ukazuje následující videoklip:

Osoby, které se rozhodly sáhnout po tomto vosku, si nejvíce cení fenomenální vzhled laku a eliminaci mikroškrábanců, které vznikly na laku při tradičním používání. O Ceramikkerovi lze číst mimo jiné, že dává efekt, jako po návštěvě profesionálního detailera, a že lak vypadá téměř tak dobře jako v den, kdy automobil opouštěl salon (více názorů na oficiální aukci výrobce na allegro.cz).

Co na to profesionální detailéři?

Rozhodli jsme se kontaktovat osobu, která každodenně nabízí detailérské služby na velmi vysoké úrovni. Co si myslí o vosku? Náš rozhovorový partner, pan Lukáš, profesionální auto detailer z Brna, uvedl, že tento typ produktu je skutečně nebezpečný pro jeho obor. Osoby, které se každodenně věnují auto detailingu, mohou vážně pocítit ztráty vyplývající z uvedení tohoto produktu na trh. „O efektech, které prezentují zákazníci Ceramikkera, nelze diskutovat. Je skutečně překvapivé, že těmto osobám se podařilo dosáhnout takového efektu za tak malé peníze. Obrovský respekt pro tvůrce tohoto produktu.“

Názor jednoho z prvních uživatelů Ceramikkera

Svůj názor se s námi rozhodl podělit také pan Jan, který objevil Ceramikker ještě předtím, než se stal tak populárním.

„Vždy jsem měl rád testování novinek, které se objeví na trhu. Jednoho dne, když jsem prohlížel internetové stránky, narazil jsem na Ceramikker. Nikdy jsem dříve o tomto produktu neslyšel. Byl jsem trochu skepticky naladěn k efektům, které byly prezentovány na stránkách výrobce. Upřímně řečeno, byl jsem přesvědčený, že je to jen Photoshop, nic víc. Ale rozhodl jsem se dát tomuto vosku šanci. Objednal jsem si ho, a jak se později ukázalo, byl jsem jedním z prvních lidí v zemi, kteří se rozhodli produkt otestovat.

Musím s rukou na srdce přiznat, že efekt prezentovaný na stránkách výrobce je stejný jako na mém autě. Ceramikker skutečně funguje. A funguje tak, že dokáže překonat očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Lak na autě skutečně vypadá, jako by byl pokrytý zrcadlovou deskou. Co je rovněž důležité, auto se za klasického používání špiní mnohem pomaleji. Kupující Ceramikker musí méně často chodit na myčku, což je velké plus, protože jak všichni víme, ušetříme tím peníze.

Můj vůz dlouho nevypadal tak dobře jako po použití Ceramikkera. Kdybych měl efekt přirovnat k něčemu, byla by to určitě návštěva profesionála, která, jak všichni dobře víme, stojí nemalé peníze. Já jsem nad tímto efektem nadšený.“

2

Co udělat, aby i Váš automobil tak vypadal?

Nejjednodušší bude prostě objednat produkt přímo ze stránky výrobce. Víme, jak těžké je se motivovat a vydat se k profesionálovi. Navíc víme, jak těžké je vynaložit velké peníze na takový zákrok.

Ceramikker zaručuje mnohé: ochranu laku, úžasný lesk, vyplnění mikroškrábanců a hydrofobní efekt. Pokud můžeme dosáhnout takového výsledku pouze vlastní prací, zdá se, že není nad čím přemýšlet. Je to opravdu inovativní produkt, o kterém brzy bude stále více slyšet.

Pro zájemce zde necháváme odkaz na stránku výrobce – KLIKNĚTE ZDE.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz