Range Rover Sport Lumma

Lumma Design nachystalo tuningový program pro nový Range Rover Sport

28. 4. 2013 • Novinky

Nový Range Rover Sport ještě ani není na trhu a Lumma Deign už pro něj má připravený designový paket.

Designéři z Lummy si opravdu pospíšili a světu předvedli co dokáží udělat s vaším novým Range Roverem. Celé to nazvali CLS RS a na první pohled je jisté, že si vás okolí s níkým nesplete. Za své peníze dostanete bodykit s rozšířenými podběhy, LED světla pro denní svícení v předním nárazníku s novým designem, jiný zadní nárazník a v něm integrovaný difuzor.

Výfukový systém byl přepracován a má nyní 4 koncovky, zadní partie pak zdobí ještě přídavný spoiler. Litá kola mohou mít průměr 22 nebo 23 palců a celou paletu různých vzhledů a barev. A nakonec došlo ještě ke snižování váhy. Už sériový Range Rover je o více než 400 kilogramů lehčí než ten předchozí, zde se ale podařilo uspořit ještě pár kilo díky karbonové kapotě s integrovanými větracími otvory.

Ceny ani datum uvedení do prodeje zatím neznáme, stejně tak jako případnou dostupnost úprav výkonu motoru. Podle obrázků je však patrné, že tento paket bude spíše pro lidi toužící po změně vzhledu auta, než zvýšení výkonu, kterého je dost už v sériových motorech.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz