Mercedes-Benz E-Class Coupe Cabrio v podání FAB Designu

18. 1. 2012 • Novinky, Tuning

Švýcarská společnost FAB Design má mezi tuningovými nadšenci opravdu nevšední pověst. Jedni ji za své šílené kreace nenávidí, jiní naopak přímo zbožňují. Ať je to jakkoliv, FAB je vždy v centru pozornosti.

A nejinak je tomu s modelem E-Class Coupé ve verzi Cabrio, pro který FAB Design představil zajímavý body-kit. Ten se vyznačuje především rozšířenými blatníky a množstvím nasávacích otvorů umístěných snad na všech částech vozu. Chybět nemůže ani mohutný přední nárazník s integrovanými LED diodami pro denní svícení. A právě přední část vozu bude budit největší emoce. FAB Desing se na ní skutečně vyřádil a my tak můžeme spařit neobvyklé množství linek, prolisů, nádechů a výdechů.

Zadní část vozu s decentním křídlem umístěným na hraně víka zavazadlového prostoru a difuzorem s integrovanou dvojicí oválných koncovek výfukového systému působí mnohem příjemnějším dojmem. Čisté linie nejsou násilně narušeny zbytečnými plasty a můžeme tak hovořit o určitém zachování elegance výchozího modelu.

A aby toho nebylo málo, zákazníci se budou těšit z pohledu na třídílná kovaná kola o velikosti 20 palců. Nechybí ani sportovní odpružení, nový výfukový systém a v neposlední řadě také systém Sound Control, který z klidného modelu udělá uječenou bestii.

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz