Volkswagen svolává 300 tisíc vozů

18. 1. 2012 • Novinky

Jistě si mnozí z Vás pamatují na nedávné problémy, například Toyoty nebo Ferrari, kdy muselo být kvůli fatálnímu problému a jejich následkům svoláno nespočet vozidel těchto veleznámých značek. A koncern VW nejspíš také nechtěl být pozadu. Pokud vlastníte některé koncernové vozidlo, máte za chvíli někam vyrazit a postihl vás panický záchvat, naštěstí Vás uklidním, nejedná se totiž o nic tak životu nebezpečného, jako v případě výše zmíněných příkladů.
Německý Autobild informoval veřejnost o tom, že určité automobily koncernu VW, které mají pod svou kapotou dvoulitrový turbodiesel a jsou vyrobené v letech 2009 – 2011, by údajně měly mít vadnou součástku v motoru, která může vyústit až únikem paliva. Jedná se kromě “fauvéček” konkrétně i o pár tisíc Škodovek typu Superb, Octavia a Yeti, ale i některých Seatů a údajně i Audi A3.
Volkswagen už pracuje na zkontaktování všech majitelů a zároveň tyto osoby uklidňuje, že se nemusí obávat jakéhokoliv rizika požáru apod.
Všichni majitelé, kterých se problém týká budou včas informování a preventivní výměna součástky bude provedena samozřejmě bezplatně v pověřených servisech.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/