audi_a8_tdi_zsmvprodej3

Stát prodává zabavená auta padouchů: Jsou levnější než jiné ojetiny

9. 6. 2024 • Novinky, Zajímavosti

Ministerstvo prodává zabavená auta zločinců. Jsou mezi nimi tři černá Audi, jedna bílá dodávka a stará Toyota Yaris. Auta byla zabavena ještě neodsouzeným majitelům, ministerstvo je prodává kvůli tomu, že ojetá auta na ceně rapidně klesají a s otálením by tak prodělávali. Pokud se majitel u soudu prokáže jako nevinný, částka utržená za auto mu bude muset být vyplacena.

K mání tak je černá Audi A6 Avant V6 3.0 TDI 233 koní, která má najeto jen 109 tisíc kilometrů, ale bohužel už je 4 roky odstavena. STK propadla v roce 2012. Takže náklady na “zmrtvýchvstání” mohou byt vysoké či nikoli, taky by mohlo stačit vyměnit naftu, oleje, baterku, pneumatiky a vše by mohlo být OK.

Druhým autem je černá Audi Q7 V6 3.0 TDI 233 koní z roku 2006, najeto má 211 tisíc kilometrů a až na pár oděrek je v hezkém stavu a plně pojízdná.

Dalším černým vozem je nejluxusnější a bude i nejdražší. Je jím Audi A8 V6 3.0 TDI 250 koní, která je z roku 2013 a najeto má pouze 70 tisíc kilometrů. STK je platná do konce roku a jako bonus dostanete krásnou výbavu včetně vyhřívání zadních sedadel či nezávislého topení.

K dispozici je i bílá Audi A5 2.0 TFSI 180 koní z roku 2010. Auto má najeto 76 tisíc kilometrů. Vypadá hezky, ale serviska chybí, takže kdo ví, jak to s těma kilometry doopravdy je. Dalším pánem na holení je dodávka Citroën Jumper 2014, který udělá ještě hodně parády. Posledním kouskem je stará Toyota Yaris ve strašlivém stavu, takže jeho cena bude mizivá. Značka Audi je v tomto kruhu zřejmě stálice :)

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz