2018-subaru-brz-ts

Toto je nejostřejší Subaru BRZ – Bohužel můžeme zapomenout

8. 6. 2017 • Novinky

Proč zapomenout? Je to jednoduché, nové Subaru BRZ v ostřejším provedení tS bude dostupné pouze na americkém kontinentu, kde je prý po autě největší poptávka.

Ale zpět k věci, na fotografiích můžete vidět Subaru BRZ tS, které lze přirovnat k Impreze WRX STI RA. To znamená lepší aerodynamický bodykit, který zahrnuje velké křídlo, agresivnější nárazníky, prahy a masivnější difuzor… Dále zde máme odlehčení, sportovnější sedadla, kratší řízení, přepracovaný podvozek a hlavně silnější brzdy. Motor má prý ostřejší reakce, ale dvoulitr vyšší výkon ani točivý moment bohužel nenabídne a pořád má 200 koní a 205 Nm, přičemž tato čísla putují na kola o rozměru 18 palců s pneumatikami 215/40 R18 Michelin Pilot Sport 4.

Produkce bude omezena na 500 kusů, které budou k mání pouze v USA. Takže zamáčkněte slzu a běžte dál pracovat na svém BRZ v garáži, abyste z něho udělali podobný nebo ještě lepší stroj.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/