Alpina-D3-5

Alpina D3 Bi-Turbo dostala facelift

25. 8. 2015 • Novinky, Tuning

Alpina D3 Bi-Turbo, tedy vylepšená verze sedanu a kombi BMW řady 3, prošla drobným faceliftem. Důvod k tomuto kroku, který v zásadě neznamená nic jiného než pár kosmetických změn v interiéru a exteriéru, je naprosto jednoduchý. Faceliftem totiž prošla i běžná „trojka“ ze které se Alpina vyrábí.

Ať už na kombíku nebo na sedanu tak odteď můžete nalézt nový přední spojler, nové ledvinky na kapotě a LED světlomety v přední i zadní části. Interiér je poskládán z o kousek lepších materiálů než doposud a tempomat a parkovací senzory, tedy prvky, které byly doteď příplatkové, se staly standardem.

Pod kapotou se nezměnilo zhola nic a stále se tu tak nachází šestiválcový řadový diesel dopovaný dvěma turby, který disponuje výkonem 350 koní a mocným točivým momentem 700 Nm. Poměrně nenápadnému vozu tak motor uděluje solidní zrychlení z nuly na sto, které probíhá za 4.6 sekundy.

.

« »

https://myrosatis.com/wp-content/uploads/2021/03/21210305car-air-purifier.html https://www.autojournal.cz/how-to-use-baking-soda-to-deodorize-refrigerator/