Corvette C7 – ledové špionážní fotky

25. 1. 2012 • Novinky

O zbrusu nové generaci Chevroletu Corvette C7 se mluví již dlouho. Zvědavost pletla všem novinářům dokonce nejen hlavy, ale i rozum, a tak se objevovaly i takové zvěsti, že by snad následnice “staré” C6 měla mít motor uprostřed a náhon na všechna 4 kola. Nemáme sice žádné přesnější informace, které by o nové “vette” prozrazovaly více, protože GM se zatím snaží tutlat všechny informace velmi dobře v tichosti, ale když si “spy-fotky” pozorně prohlédneme, dá se leccos malého vyčíst.

Dle fotek, i přes výrazné maskování je patrné, že koncepce motoru vepředu s poháněnými zadními koly zůstane nezměněná. Ale například z bočního profilu si můžeme všimnout jedné maličkosti, a to mírně viditelné posunutí předních kol více dopředu. Což jak jistě víte, dopomůže k ideálnějšímu rozložení hmotnosti a dokazuje to fakt, jak moc si chce dát Chevrolet na novém modelu záležet. Motor by měl být z předchozí Corvette, o jakém objemu, to se ještě přesně neví, ale je jisté, že žádná turbo-éra do Amerických muscle-cars zatím vkročit neplánuje :)

My se tedy na bližší informace těšíme s patřičným nadšením a musíme poděkovat zdroji fotografií, kterým je náš partnerský web worldcarfans.com

.

« »

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

autojournal.cz